Кошик
1267 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
Якісне будівельне кріплення від компанії "Метрекс Київ"
0 800 33 03 96
0 (800) 33-03-96
Бесплатно по Украине
+380 (67) 606-36-30
Киевстар
+380 (44) 344-21-96
Городской

Саморіз гіпсокартонний фосфатований RED FIX

 

В інтернет-магазині "Мет-Рекс" можна одним кліком купити шуруп по дереву недорого фосфатований сірий бренду RED FIX. Завдяки сучасній технології протикорозійного захисту металовиробів шляхом фосфатування на даному металовиробі є міцне покриття. При цьому захисний шар утворюється з нерозчинних солей, а саме, фосфатів:

  • марганцю;
  • заліза;
  • цинку.

Корозійна стійкість

Дане покриття наділяє запропонований нами метиз підвищеною довговічністю. Вона забезпечується тим фактом, що фосфатна плівка виявляє високу корозійну стійкість.

Миттєве закручування

Гострий наконечник даного металовиробу дозволяє йому миттєво впроваджуватися в деревину будь-якого сорту. Хрестоподібний шліц дуже зручний для встановлення викрутки або шуруповерта. Момент, що створюється інструментом, крутний момент ефективно передається на стрижень металовиробу навіть при слабкому тиску на капелюшок.

При необхідності даний шуруп може встановлюватися в матеріал за допомогою дюбеля. Це дозволяє використовувати метиз чорний як опорний елемент для багетних і карнизних куточків.

Висока міцність фіксації

Стержень даного шурупа є надійним гарантом того, що він буде міцно фіксуватися навіть у відносно м'якій деревині. Додатковим фактором надійності кріплення є широке гостре різьблення, яке монолітно упирається в стінки отвору або корпус дюбеля.

Вона ж дозволить при необхідності швидко демонтувати металовироб, не погнувши і не зламавши його. У результаті саморіз буде придатний для повторного використання в тому самому вузлі або будь-якій іншій конструкції.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner