Кошик
2737 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Заклепки | Клепальні гайки | Шплінти

Заклепки витяжні, різьбові заклепки, шплінти

У нашому магазині можна придбати безліч такелажних кріплень, які можуть знадобитися в різних сферах: будівництві, ремонті, електроніці та інших галузях.

Надійні витяжні заклепки

Нероз'ємна фіксація за допомогою заклепок надійно скріплює деталі конструкції навіть при сильних ударах, високочастотній вібрації та інших підвищених навантаженнях. По ряду конструктивних та технологічних міркувань заклепки застосовуються у таких випадках:

у тому кріпленні, який повинен не допустити пошкодження металевої поверхні та структури;
там, де є необхідність поєднати різні матеріали чи немає можливості міцно їх приварити;
у кріпленні, доступ до якого утруднений та до якості якого пред'являються підвищені вимоги;
там, де потрібно не допустити проникнення тріщин втоми з однієї деталі в іншу.
На нашому сайті можна купити заклепки різного виду, здатні найміцнішим чином з'єднати авіаційні, корабельні, будівельні деталі та конструкції.

Міцні розвідні шплінти

Шплінтом називають металеве кріплення, що має вигляд дротяного стрижня, зігнутого навпіл. В області згину шплінту утворюється вушко. Цей кріпильний елемент застосовується при стикуванні деталей, що не піддаються високим навантаженням, а також з метою запобігання мимовільному розкручування гайок.

При монтажі шплінта він вставляється у передбачений для нього наскрізний отвір. Після цього вусики шплінту загинаються. У нас можна замовити шплінти найвищої якості, що забезпечують бездоганну та довговічну фіксацію.

Гайки для точного збирання

Клепальні гайки, також звані різьбовими заклепками і бонками, являють собою елемент кріплення, що застосовується при складанні виробів, що складаються з металевих листів малої товщини. Такі гайки особливо потрібні там, де потрібно забезпечити підвищену акуратність з'єднання. У нас в асортименті є клепальні гайки різних моделей та модифікацій.

Вся різноманітність такелажних виробів представлена у нашому магазині. Ви обов'язково знайдете те, що шукали!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner