Кошик
2751 відгук
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Цвяхи | Кляймери

Категорія Цвяхи

Цвяхи і будівництво - це 2 поняття, які не вийде розділити. Цвяхи використовуються в будівництві з найдавніших часів, коли ще ніхто і не чув про інші способи кріплень. Природно, в сучасному будівництві не використовують те, що раніше називалося цвяхами. Цей кріпильний матеріал сильно змінився. Тепер цвяхи виробляють промисловим способом, а не роблять на ковадлі, як це було раніше. У нашому інтернет-магазині «Мет-Рекс» ви зможете підібрати і купити цвяхи для будь-яких будівельних та інженерних задач.

Які цвяхи вибирати?

Все залежить від того, чим ви збираєтеся займатися, і що хочете кріпити. У цьому розділі ви зможете придбати практично все цвяхи, які використовуються в сучасному будівництві (з оглядкою на стандарти країн ЄС). А саме:

 • Анкерні.
 • Стандартні будівельні і гвинтові.
 • Столярні.
 • Бітумні.
 • Кільцеві і шиферні.
 • Оббивні.

Обиватель чи зверне увагу на наявність оцинковки на цвяхах. Професійний будівельник завжди знайде масу відмінностей між двома, на вигляд схожими цвяхами.

Для роботи зі звичайними дошками використовуються нержавіючі цвяхи. Для роботи з гіпсокартоном можна застосовувати як пластикові, так і звичайні металеві цвяхи. Оцинковані цвяхи підходять для роботи з великими колодами. У виняткових ситуаціях, де необхідно кріпити щось на бетон, можуть використовуватися цвяхи з латуні або з латунним покриттям.

Звичайні будівельні цвяхи

Вони можуть бути як стандартними, так і гвинтовими. Гвинтові конструкція дозволяє поліпшити жорсткість металовироби, та й саме кріплення стає міцнішим. Стандартні будівельні цвяхи використовуються повсюдно і підходять для будь-якого матеріалу. Зазвичай їх виготовляють зі сталі, рідше з міді. Можуть бути:

 • Неоцинковані.
 • Оцинкованими.
 • Кислототривкими (застосовуються рідко).
 • Гвинтові цвяхи в 4 рази міцніше звичайних. Вони стійкі до підвищених навантажень і постійним вібраціям.

Столярні Дюкерт-цвяхи

Це металовироби для роботи:

 • З вагонкою.
 • З паркетом.
 • З дверними рамами.
 • З іншими елементами декору з деревини.

Дюкерт-цвяхи мають нестандартну головку, яка повністю ховається в поверхні матеріалу. Ще їх називають фінішними, тому що вони використовуються для кріплення зовнішніх панелей меблів та інших дерев'яних конструкцій. Адже вони не псують зовнішній вигляд виробу.

Для чого потрібні покрівельні цвяхи?

Покрівельні цвяхи це окрема підгрупа метизів, які можуть використовуватися, як для звичайної черепиці, так і для:

Бітумної.
Руберойду.
Гнучкою і т.п.
Покрівельні цвяхи потрібно підбирати дуже акуратно. Тому що фактично, для кожного типу черепиці, використовується окремий вид цвяхів. Покрівельні цвяхи виготовляються за окремими стандартами. Вони можуть поставлятися навіть з пластиковими захисними заглушками, які будуть захищати місце пробою від попадання води або пилу.

Стандартні будівельні цвяхи для кріплення покрівлі використовувати категорично заборонено. Тому що такими цвяхами ви просто пошкодите матеріал, і не досягнете нормального закріплення покрівлі на площині.

Кляймер для вагонки

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити кляймер. Це спеціальні скоби, які забезпечують надійне кріплення як для дерев'яних, так і для пластикових панелей.

Як з вами зв'язатися?

Якщо в процесі оформлення замовлення у вас виникли непередбачені проблеми, зверніться за допомогою до нашого менеджера. Зробити це можна як повідомленням в месенджері, так і за телефонами. Всі контактні дані вказані в лівій частині сторінки. Там же ви зможете швидко підібрати потрібний товар з цього розділу.

У даній групі товарів Ви знайдете високоякісні кріпильні вироби, такі як будівельні цвяхи - гвинтові і шліфовані - з оцинкованої сталі, виготовлені за найсуворішим стандартам якості Євросоюзу. Наша компанія "Метрекс Київ" подбає про те, що б ви максимально швидко і в кращому вигляді отримали своє замовлення на найближчому до Вас відділенні компанії-перевізника в будь-якій точці України!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner