Кошик
976 відгуків
Якісне будівельне кріплення від компанії "Метрекс Київ"
0 800 33 03 96
+38044 344 21 96
Городской
+38067 606 36 30
Моб.: Киевстар
+38066 227 77 31
Viber (для сообщений)

Перфороване кріплення Ardetas, Литва

Компанія "ARDETAS" була заснована в 1999 році. В даний час це один з найбільших і найбільш успішних виробників перфорованого кріплення в Європі. Компанія враховує потреби клієнтів і постійно розширює асортимент продукції, прагнучи запропонувати відмінне співвідношення ціни і якості. Частина продукції експортується в Данію, Норвегію, Німеччину, Англію, Польщу, Латвію, Естонію, Білорусь та інші європейські країни.

ВИРОБНИЧИЙ ПРОЦЕС.

У способі холодної штампування з'єднувачі виготовляються тільки з сертифікованої сталі, яка покрита шаром цинку. Це забезпечує відмінний захист від корозії. Виробничі потужності займають більше 3000 квадратних метрів. На заводі встановлено 25 механічних та автоматичних штампувальних пресів (від 6 до 100 тонн).

ПРОДУКЦІЯ.

На даний момент виробник може запропонувати різні розміри кріпильних куточків, стяжок, підвісних балок, монтажних панелей, а також дерев'яних, алюмінієвих, пластикових віконних монтажних панелей та інших металевих виробів, які можна знайти в нашому каталозі.

ЯКІСТЬ.

Компанія регулярно проводить навчання співробітників. Він також щорічно інвестує в розвиток виробництва і якості продукції. У зв'язку зі зростаючими потребами клієнтів і для підтримки високої якості продукції у цьому році ми придбали потужну лінію повздовжнього різання сталі. Це підвищить продуктивність і дозволить нам пропонувати нашим клієнтам найнеобхідніші продукти за привабливою ціною.

1 2 ... 5
У даній групі товарів Ви знайдете високоякісні кріпильні вироби, такі як кутові перфоровані пластини і підвіси для балок виробників Arras і Ardetas, виготовлені за найсуворішим стандартам якості Євросоюзу. Наша компанія "Метрекс Київ" подбає про те, що б ви максимально швидко і в кращому вигляді отримали своє замовлення на найближчому до Вас відділенні компанії-перевізника в будь-якій точці України!