Кошик
976 відгуків
Якісне будівельне кріплення від компанії "Метрекс Київ"
0 800 33 03 96
+38044 344 21 96
Городской
+38067 606 36 30
Моб.: Киевстар
+38066 227 77 31
Viber (для сообщений)

Перфорована Пластина оцинкована Ardetas

Перфорована металева пластина Ardetas

Якщо ви хочете замовити оцинковану пластину, то вам потрібно зрозуміти, для яких цілей вона вам потрібна. Сполучна пластина є досить простим і в той же час якісним і безпечним елементом кріплення. Ці сполучні елементи широко використовуються в різних областях будівництва. Пластини часто застосовуються в меблевій справі, а також у роботі з електричними приладами.

Часто використовують саме перфоровані пластини. Вони мають вигляд виробу, яке складається з металу і має кілька отворів з однаковим діаметром. Сама пластина має прямокутну форму, що дозволяє їй щільно прилягати до матеріалу і міцно скріплювати кілька конструкцій один з одним. 

Переваги використання оцинкованих перфорованих пластин

Можна виділити кілька переваг перфорованих пластин, як до виду з'єднувальних приладів:

  • Безліч видів розмірів, від маленьких до великих.
  • Вкрай прості в будівельних роботах.
  • За допомогою пластин можна кріпити матеріали різними способами.
  • Безпека і якість.
  • Довговічність у використанні.

 

Сфери використання

Пластини використовують в першу чергу для з'єднання в одну суцільну конструкцію. Кріплення з використанням пластин вважається одним із самих безпечних і надійних варіантів фіксації матеріалів. Такі пластини найчастіше використовують при роботі з дерев'яними виробами. Вироби знайшли широке застосування в будівельних роботах, в будівництві будівель та інших споруд. Використання металевих пластин значно полегшує складання всієї конструкції. Вкрай затребувані пластини в покрівельному будівництві та системи під нею.

Де краще придбати оцинковану пластину

Якщо вам потрібні якісні матеріали для будівництва, то можете купити перфоровану пластину оцинковану Ardetas виробництва Литва у нас в магазині. Тут ви знайдете величезний асортимент різних товарів для ремонту та будівництва.

Виконана з високоякісної низьковуглецевої сталі DX51D товщиною 2 мм з оцинкованим покриттям Z275 за європейським стандартом DIN EN 10346-2015 (9 мкм)

Для монтажу пластини відмінно підходять анкерні цвяхи Gunnebo, які ви так само можете придбати у нас

 

1 2

У даній групі товарів Ви знайдете високоякісні кріпильні вироби, такі як перфорована пластина, виготовлені за найсуворішим стандартам якості Євросоюзу. Наша компанія "Метрекс Київ" подбає про те, що б ви максимально швидко і в кращому вигляді отримали своє замовлення на найближчому до Вас відділенні компанії-перевізника у будь-якій точці України!