Кошик
2747 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Дюбельна техніка

Один із основних напрямків в оптовій торгівлі кріпильної техніки нашою компанією є продаж дюбелів та дюбельної техніки різного застосування.

Усі дюбелі виготовлені підприємствами України, а ми є їх прямими дилерами. Ми працюємо тільки з тими виробниками дюбелів, хто зарекомендував себе стабільною якістю продукції протягом багатьох років, оскільки серед наших постійних клієнтів є чимало серйозних будівельних організацій і виконробів перед якими ми не хочемо втратити своє обличчя.

Основний асортимент нашого товару складається з:

Дюбель для теплоізоляції (термоізоляції) із пластиковим стрижнем (або металевим стрижнем). Застосовується для кріплення листів пінопласту або іншого утеплювача до фасадів будівель, звідси ще одна назва - фасадний дюбель.

Дюбель із шурупом для швидкого монтажу. У нас їх є два види. Перший вид дюбеля із шурупом має по одному вусику, але має трохи більше міцність самого дюбеля. Має картонну упаковку. Цей вид дюбеля користується більшою популярністю серед професійних будівельників, хоча коштує трохи дорожче. Аналог дюбеля із шурупом відомої торгової марки "1000+1".

Дюбель із шурупом для швидкого монтажу в поліетиленовій упаковці.
Має по два вуса. Міцність не така висока як у попередньому дюбелі із шурупом, проте це також дуже якісний продукт, який зустрічається на кожному ринку та магазині Києва та всієї України. Відмінно підходить для домашнього широкого використання за рахунок відмінного співвідношення ціни та якості.

Розпірний дюбель КПО (поліпропілен).
Найпоширеніший тип дюбеля. Аналог відомої польської торгової марки Wkret-Met, яка нічим не поступається йому як тільки значно нижча за ціною (вітчизняне виробництво). Дюбель має по два вуса та кілька розпірних елементів, які дозволяють міцно триматися йому в основі.
Різниця з дюбелем для швидкого монтажу в тому, що в дюбель для швидкого монтажу цвях (шуруп) забивається молотком, за рахунок чого відбувається його розпір (шуруп-цвях легко викручується викруткою при демонтажі), а в розпірному дюбелі найчастіше використовується універсальний універсальний шуруп, необхідного діаметра та довжини, що краще позначається на міцності конструкції.

Розпірний дюбель КП (поліпропілен). Відомий як дюбель "пустишка" або "корок".
Аналогічний за якістю матеріалу дюбелю КПО з тією лише різницею, що немає вусиків. Зазвичай такий тип дюбеля вибирають, коли навантаження на вирив не дуже високе. І вартість їх, відповідно, нижча.

Дюбель розпірний КПР рамний (нейлон).
Це дуже міцний дюбель, який витримує величезні навантаження на вирив. Матеріал - нейлон, а значить, дюбель морозостійкий і його можна з впевненістю застосовувати поза будинками, не боячись, що він лусне від морозу.
Використовуються разом із шурупами для лаг. Аналог польській торговій марці Wkret-Met – KPR.

Дюбель для гіпсокартону "метелик". Дюбель-метелик застосовується для кріплення на гіпсокартонну плиту. Монтаж дюбеля дуже простий, а матеріали та якість дають впевненість у міцності конструкції даним видом дюбеля.

Дюбель для гіпсокартону DRIVA (DRN) Дюбель "Дріва" використовується для кріплення на гіпсокартон. Монтаж дуже простий, поставляється з інструкцією та металевим ключем-свердлом для монтажу дюбеля.

Також Ви завжди можете замовити у нас будь-який з інших видів дюбелів: Дюбель Molly, дюбель для газобетону KMG і т.д. На жаль, не весь товар представлено на сайті, але ми над цим працюємо!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner