Кошик
2739 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Дюбелі для гіпсокартону

Дюбеля кріпильна техніка для гіпсокартону

Для того, щоб працювати по гіпсокартону, потрібні спеціальні дюбелі. Але для роботи з цим матеріалом існує багато видів цих кріпильних елементів. Взагалі, якщо вам потрібно закріпити на матеріалі з гіпсокартону якийсь маленький об'єкт, то вам цілком підійде звичайний саморіз. Але якщо вам потрібно прикріпити велику конструкцію, то тут на допомогу якраз-таки і приходять дюбеля. Але потрібно врахувати, що різновидів цього елемента дуже багато.

Що потрібно знати, щоб вибрати і замовити дюбеля для гіпсокартону правильно?

Види дюбелів

У будівництві вже давно існуємо безліч різних елементів для кріплення, які використовуються в самих різних цілях. Для кріплення гіпсокартону важливо вибрати саме те, що дійсно буде утримувати вашу конструкцію максимально щільно до матеріалу. Також важливо врахувати те, що існують певні правила того, як потрібно кріпити предмети до гіпсокартонної установці. Це обов'язкова частина, адже в іншому випадку в не отримаєте міцної зчіпки і ваша робота може бути виконана даремно.

Взагалі дюбеля для гіпсокартону повинні мати наступні властивості:

  • Обов'язковою аспектом для цих кріпильних елементів є те, що вони повинні складатися з такого матеріалу, що не буде піддаватися корозії.
  • У цьому пункті кращим варіантом буде вказати те, що як раз-таки матеріал, з якого виготовлений матеріал, повинен бути найвищої якості. Зазвичай для роботи з гіпсокартоном використовують дюбеля з металу або різних сплавів.
  • Кріпильні елементи дюбеля повинні мати вкрай надійну фіксацію матеріалу з гіпсокартону. Адже найважливіше в цій роботі - саме жорстка фіксація всіх елементів.

Також можна виділити кілька видів дюбелів для гіпсокартону: це прохідні і розтискати. Чим вони відрізняються?

Відмінності основних видів дюбелів для гіпсокартону

Якщо ми беремо прохідні дюбеля, то вони відмінно підходять для кріплення саме на стелю будинку або квартири. Як ви вже могли здогадатися, такі дюбеля часто використовуються для кріплення важких об'єктів на полоток. До цих речей належать люстри або будь спортінвентар. До видів прохідних дюбелів можна віднести пружинний дюбель, який має спеціальний механізм всередині деталі. Саме він при проходженні через матеріал розкриває так звані крильця, які чіпляються за гіпсокартон з внутрішньої сторони і тим самим дають відмінне кріплення. Наконечник такого виду дюбеля має форму кола або півкола. Кінчик дюбеля вибирають відповідно до того, який об'єкт варто прикріпити на гіпсокартон.

До одним з найбільш якісних видів дюбелів для гіпсокартону є дюбель молли. Якщо ви хочете купити дюбеля для гіпсокартону, то ви повинні врахувати, що саме цей різновид кріпильних елементів коштує досить непоганих грошей. Але через що їх вартість так різко зростає і як його встановлювати?

  • Потрібно спочатку просвердлити отвір потрібного діаметру.
  • Після цього дюбель акуратно вставляється в отвір, його борту щільно прикріплюються до листа. Це зроблено для того, щоб не відбувалася прокрутка анкерної частини.
  • Після цього потрібно використовувати спеціальний гвинт, який йде з дюбелем моллі в комплекті. Потрібно підібрати за допомогою викрутки кріпильний елемент до листу з внутрішньої сторони.

Можна сказати, що якщо у вас з'явилася необхідність прикріпити досить важку конструкцію до матеріалу з гіпсокартону, і ви не знаєте, які елементи кріплення найкраще використовувати, то кращим вибором буде придбання дюбелів в нашому інтернет-магазині.

У даній групі товарів Ви знайдете високоякісні кріпильні вироби, такі як дюбеля для гіпсокартону металеві та пластикові, в які можна надійно закріпити будь-які елементи використовуючи різні універсальні саморізи, виготовлені за найсуворішим стандартам якості Євросоюзу. Наша компанія "Метрекс Київ" подбає про те, що б ви максимально швидко і в кращому вигляді отримали своє замовлення на найближчому до Вас відділенні компанії-перевізника в будь-якій точці України!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner