Кошик
2739 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Болти | Гвинти | Шпильки різьбові

У будівництві дуже часто використовуються різні сполучні елементи. Зокрема, мається на увазі з'єднання за допомогою болтів, гвинтів і стрижнів. Саме ці пристосування є більш поширеними різьбовими конструкціями для з'єднання і щільною фіксації різних матеріалів один з одним. Їх часто застосовуються в машинобудуванні, при роботі з меблями і трубопроводами, в будівництві і в безлічі інших робіт. Але чому саме різьбові болти, гвинти і стрижні користуються такою популярність серед тих, хто купує предмети для роботи? Можна виділити кілька основних якостей цих сполук:

  • Вони сприяють відмінній фіксації будь-якої речі. Також кріплення за допомогою болтів, гвинтів і стрижнів дозволяє збірної конструкції виконувати свою функцію протягом великої кількості часу.
  • При звичайному монтажі і демонтажі дуже часто використовуються саме ці сполуки через те, що вони вкрай прості у використанні і при роботі.
  • Якщо ви вирішили купити різьбові болти, гвинти або стрижні, то у вас з'явиться можливість регулювати силу затягування і фіксації вихідного матеріалу.
  • Через своїх невеликих габаритів саме ці види нарізного кріплення користуються широким попитом.
  • Якщо ви хочете замовити різьбовій кріплення, то у вас не повинно виникнути проблем з його пошуком, так як в наш час він є загальнодоступним. Більшість магазинів будівельних матеріалів мають у себе на складі велику кількість цих сполучних елементів у великому асортименті. Тому ви зможете підібрати для себе те, що підходить саме під ваші певні потреби.
  • Технологічність таких елементів видна неозброєним оком. Якщо в минулому для того, щоб з'єднати кілька деталей між собою, доводилося робити різьблення вручну, то зараз можна замовити болти, гвинти і стрижні з уже готовою різьбленням.
  • Взаємозамінність також є одним з невід'ємних плюсів з'єднують елементів. Через своїх маленьких габаритів їх не тільки простіше придбати у великих обсягах, а й існує можливість швидкої заміни одного або декількох елементів, не докладаючи занадто великих зусиль.
  • Універсальність. Болти, гвинти та стержні з різьбою застосовуються у величезній кількості сфер, саме завдяки цьому ці сполучні елементи є універсальними для більшості видів роботи.

Для чого використовуються?

Потрібно відзначити, що різні види різьбових з'єднань, в тому числі болти, гвинти і стрижні застосовуються в першу чергу для того, щоб щільно зміцнити конструкцію. Через те, що при з'єднанні декількох матеріалів за допомогою цих елементів, ви на виході отримаєте добре зафіксовану конструкцію. Крім усього іншого, фіксація готового елемента забезпечується в такому положенні, в якому хочете саме ви. У вас є можливість підкрутити гвинти і болти так, як вам необхідно.

При використанні різьбових болтів, гвинтів і стрижнів ви можете не хвилюватися про те, що ті матеріали, які ви захотіли зафіксувати, з плином часу з'їдуть або зовсім відкріпив. Завдяки формі цих сполучних елементів, готова конструкція не буде мати зазорів або зрушень. Також одним з головних переваг використання різьбових з'єднань є те, що можна гнучко налаштувати той проміжок між деталями, який необхідний в окремо взятому випадку.

Можна сказати, що для з'єднання різних елементів використовуються як болти, гвинти і стрижні, про які говорилося раніше, так і самі елементи, які мають різьбу. Звичайно, застосування з'єднувальних елементів з різьбленням дозволяє набагато надійніше закріпити вихідний елемент.

Купити якісні матеріали для ремонту і будівництва можна на нашому сайті «Мет-Рекс». Ми продаємо товари як по Києву, так і відправляємо їх в будь-який куточок нашої країни.

 

У даній групі товарів Ви знайдете високоякісні кріпильні вироби, такі як різні види гвинтів і болтів з оцинкованої та нержавіючої сталі, різьбові шпильки виготовлені за найсуворішим стандартам якості Євросоюзу. Наша компанія "Метрекс Київ" подбає про те, що б ви максимально швидко і в кращому вигляді отримали своє замовлення на найближчому до Вас відділенні компанії-перевізника в будь-якій точці України!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner