Кошик
2747 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Шпильки різьбові

Шпильки різьбові, що це таке?

Сама по собі шпилька з різьбленням є спеціальний елемент для кріплення, які має форму циліндра. Ця деталь має в своїй конструкції різьблення, яка є однакові або трохи відрізняються частини різьблення. Якщо в конструкції різьбової шпильки присутні два таких кінця, то на них потрібно накрутити дві гайки, і для того, щоб вони не змогли зіскочити з з'єднувального елемента, застосовуються спеціальні шайби. Зроблено це для того, щоб шпилька залишалася цілісним елементом.

Найнадійніше кріплення

Для того, щоб провести з'єднувальні роботи, дуже часто застосовують спеціальні елементи для кріплення, які мають різьбу. До таких видів кріплень відносяться і шпильки. Їх дуже часто застосовують для того, щоб забезпечити довговічне і міцне кріплення вихідного матеріалу. Шпильки різьбові крім того, що є вкрай надійним з'єднувальним елементом, так ще їх досить легко замінити в потрібному випадку. Потрібно розуміти, що від того, якою роботою ви збираєтеся займатися, варто підбирати і відповідні шпильки з різьбленням. Якщо ви хочете замовити шпильки з різьбленням, то потрібно розібратися в тому, які види цих сполучних елементів використовуються в будівництві.

Шпильки різьбові відрізняються тим, що можуть бути різних розмірів, мати свої характеристики і складатися з різноманітних металевих сплавів. Всі ці фактори впливають на те, в якій області будівництва варто застосовувати ту чи іншу шпильку з різьбленням.

Відмінності різьбових шпильок між собою

Шпильки різьбові можуть відрізнятися не тільки за своїм функціоналом, але і формою. Основними відмінностями в конструкції шпильок є наступні елементи:

  • Конструкція самого стрижня має на увазі, що він може бути абсолютно різним, і для різних робіт потрібно підбирати певний його вид.
  • Всі шпильки мають свій крок і тип цієї самої різьблення.
  • Більшість шпильок мають свій клас точності. Саме ця відмінність можна виділити як основне.
  • За матеріалом виготовлення шпильки можуть кардинально відрізнятися один від одного. Для певних робіт з різними матеріалами потрібно підбирати ті шпильки, матеріал яких ідеально підходить для того чи іншого випадку.

Області застосування шпильок з різьбленням

Сама по собі шпилька не має так званої головки. Тобто можна сказати, що сама різьблення знаходиться або по всій довжині елемента, або за обома його кінців. Саме такий вид кріплення призначається для того, щоб з'єднувати різні матеріали або частини конструкції. Але для того, щоб ці частини були придатні для роботи, потрібно перед тим, як починати з'єднувальні операції, потрібно підготувати спеціальні гладкі отвори для різьби. Якщо загальна цілісність конструкції не буде порушена, то це дозволити скріпленим елементам експлуатуватися набагато довше.

Застосування шпильок з різьбленням широко поширене в багатьох сферах будівництва і не тільки. Це вид кріпильних елементів здатний з'єднувати досить великі за габаритами вироби і витримувати вкрай високі навантаження. Якщо ви хочете купити шпильки з різьбленням, то потрібно знати, що саме вони не вимагають від вас великих навичок в будівництві або в іншій роботі. Також при використанні таких шпильок вам не доведеться витрачати багато часу і сил для монтажу. Вони легко застосовуються в роботі, і в разі чого їх можна так само швидко демонтувати.

Також можна сказати про те, що шпильки з різьбленням знайшли широке застосування в монтажі трубопроводу. Адже саме ця робота вимагає того, щоб вся конструкція мала міцне будова і не могла розхитатися йди розкрутитися в ході експлуатації. Саме стики в цих трубах є тим місцем, яке може в теорії бути піддано того, щоб відскочити і прийти в непридатність. В цьому випадку і приходять шпильки зі спеціальним різьбленням по всій довжині.

Стрижень з метричним різьбленням використовується з шайбою DIN 9021, шайбою вузької DIN 125, а також гайками DIN 934 і гайками сполучними шестигранними відповідного розміру.

Коли має бути робота по з'єднанню декількох деталей, але між ними є невеликі зазори, тим самим з'являється якась відстань, то шпильки тут підійдуть якнайкраще. На різьблення потрібно накрутити гайки і закрутити їх так, як вимагає ситуація. Якщо вам необхідно якісно скріпити матеріали, то різьбові шпильки вам обов'язково в цьому знадобляться. Замовте їх на нашому сайті, щоб бути впевненими як товар.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner