Кошик
2747 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Дюбель з ударним шурупом для швидкого монтажу

Швидкий монтаж - універсальне кріплення для професійного та побутового використання

У багатьох випадках будівельники, монтажники, декоратори та домашні майстри не мають можливості довго підбирати шурупи, що підходять для дюбелів. Зазвичай це пояснюється:

 • гранично стислими термінами, відведеними виконання підряду;
 • необхідністю відвідати протягом дня кілька об'єктів;
 • аварійністю ситуації.

Реальним і ефективним вирішенням подібних проблем є застосування дюбелів, що постачаються відразу з ідеально придатними для них діаметром і довжиною шурупами.

Комплект для швидкого монтажу

У нашому інтернет-магазині можна одним кліком купити дюбель з ударним шурупом для швидкого монтажу з доставкою за вказаною клієнтом адресою. Пропоновані нами комплекти дюбелів із шурупами дозволяють:

 • виключити з робочого процесу постійний пошук кріплення, що відповідає дюбелям, що встановлюються в підставу;
 • моментально здійснювати серійні монтажні операції, у тому числі за викликом на аварійні об'єкти, що потребують невідкладного та якнайшвидшого відновлення;
 • здійснювати встановлення шурупа методом забивання, а не закручування, що також забезпечує монтажнику помітну економію робочого часу;
 • при необхідності докручувати забитий молотком шуруп до повного контакту капелюшка з поверхнею основи.

Очевидні переваги

Дюбелі, що входять в комплект, виготовлені з сучасних передових матеріалів, у тому числі нейлону. Цей синтетичний поліамід чудово зарекомендував себе в різних умовах експлуатації, у тому числі жорстких і екстремальних.

Завдяки застосуванню нейлонового дюбеля монтажник наділяє з'єднання, що виробляється ним, наступними важливими характеристиками:

 • стовідсотковою стійкістю до сильних понижень температури;
 • високою міцністю при установці кріпильного комплекту як у повнотіле суцільне, так і порожнисте, пористе або комірчасте основу;
 • достатньою для опору розриву, згинання та скручування еластичністю, що дозволяє домогтися бездоганної надійності та довговічності кріплення;
 • відмінною стопорною здатністю, яку забезпечують передбачені в конструкції дюбеля елементи, у тому числі рифлення, вусики, зигзагоподібні та рівні розрізи, що дозволяють гнучким стінкам дюбеля розширюватися відповідно внутрішньої геометрії отвору та надійно фіксуватися в його стінках за рахунок сили тертя та щільного;
 • захищеністю від водної та хімічної корозії на весь термін служби кріплення, що забезпечується ізоляцією металевого шурупа стінами полімерного дюбеля, що облягають його.

Універсальність та довговічність

Пропоновані нами дюбелі з ударними саморізами дозволяють вирішувати всі типові, нестандартні, авторські та дизайнерські будівельно-монтажні завдання.

Креплення, що продається нами, забезпечить найвищу міцність фіксації корисного навантаження на будь-яких підставах, у тому числі:

 • цегляну кладку з будь-якими параметрами;
 • бетонних стінах та плитах;
 • керамоблок;
 • легкий пінобетон;
 • газоблоці;
 • природний камінь.

За потреби таке кріплення можна швидко демонтувати. Для цього буде достатньо найпростішої викрутки, що дозволить зберегти товарний вигляд та цілісність дорогих декоративних матеріалів.

Увага до кожного покупця

Усього одним кліком у нас можна замовити дюбелі з ударним шурупом для швидкого монтажу в будь-якій кількості клієнтів. Ми готові детально проконсультувати покупця з усіх питань підбору, встановлення та експлуатації кріплення. Наші менеджери також допоможуть оформити покупку та уважно простежать за точністю та своєчасністю її доставки.

Ми займаємося поставками кріпильної техніки з розділу швидкого монтажу (дюбель із забивним шурупом) від українським заводом "Обрій", що добре зарекомендував себе, і польським заводом Klimas, що виробляє продукцію під торговою маркою Wkret-Met.

Кріпильна техніка Wkret-Met Klimas від європейського виробника відповідає найвищим стандартам якості та застосовується на найвідповідальніших об'єктах будівництва.

 

У даній групі товарів Ви знайдете високоякісні кріпильні вироби, такі як дюбелі з ударними шурупами для швидкого монтажу різних виробників з Італії, Польщі і України, виготовлені за найсуворішим стандартам якості Євросоюзу. Наша компанія "Метрекс Київ" подбає про те, що б ви максимально швидко і в кращому вигляді отримали своє замовлення на найближчому до Вас відділенні компанії-перевізника у будь-якій точці України! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner