Кошик
1267 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
Якісне будівельне кріплення від компанії "Метрекс Київ"
0 800 33 03 96
0 (800) 33-03-96
Бесплатно по Украине
+380 (67) 606-36-30
Киевстар
+380 (44) 344-21-96
Городской

Дюбель з ударним шурупом для швидкого монтажу

Швидкий монтаж - універсальний кріплення для професійного і побутового використання

У багатьох випадках будівельники, монтажники, декоратори і домашні майстри не мають можливості довго підбирати підходящі для дюбелів шурупи. Зазвичай це пояснюється:

 • гранично стислими термінами, відведеними на виконання підряду;
 • необхідністю відвідати за день кілька об'єктів;
 • аварійністю, що склалася.

Реальним і ефективним вирішенням подібних проблем є застосування дюбелів, що поставляються відразу з ідеально відповідними для них по діаметру і довжині шурупами.

Комплект для швидкого монтажу

У нашому інтернет-магазині можна одним кліком купити дюбель з ударним шурупом для швидкого монтажу з доставкою по кожному вказаною клієнтом адресою. Пропоновані нами комплекти дюбелі з шурупами дозволяють:

 • виключити з робочого процесу постійний пошук кріплення, відповідного встановлюються в основу дюбелів;
 • моментально здійснювати серійні монтажні операції, в тому числі за викликом на аварійні об'єкти, що потребують невідкладного та якнайшвидшого відновлення;
 • здійснювати установку шурупа методом забивання, а не закручування, що також забезпечує монтажникові помітну економію робочого часу;
 • при необхідності докручувати забитий молотком шуруп до повного контакту капелюшки з поверхнею основи.

Очевидні переваги

Вхідні в комплект дюбелі виготовлені з сучасних передових матеріалів, в тому числі нейлону. Цей синтетичний поліамід прекрасно зарекомендував себе в самих різних умовах експлуатації, в тому числі жорстких і екстремальних.

Завдяки застосуванню нейлонового дюбеля монтажник наділяє вироблене ним з'єднання наступними важливими характеристиками:

 • стовідсоткової стійкістю до сильних зниженнях температури;
 • високою міцністю при установці монтажного комплекту як в повнотіле суцільне, так і порожнисте, пористе або пористу підставу;
 • достатньою для опору розриву, згинання і скручування еластичністю, що дозволяє добитися бездоганної надійності і довговічності кріплення;
 • відмінною стопорної здатністю, яку забезпечують передбачені в конструкції дюбеля елементи, у тому числі рифлення, вусики, зигзагоподібні і рівні розрізи, що дозволяють гнучким стінок дюбеля розширюватися відповідно внутрішньої геометрії отвори і надійно фіксуватися в його стінках за рахунок сили тертя і щільного упору;
 • захищеністю від водної та хімічної корозії на весь термін служби кріплення, забезпечуваною ізоляцією металевого шурупа облягаючими його стінками полімерного дюбеля.

Універсальність і довговічність

Пропоновані нами дюбелі з ударними шурупами дозволяють вирішувати всі типові, нестандартні, авторські та дизайнерські будівельно-монтажні завдання.

Продається нами кріплення забезпечить найвищу міцність фіксації корисною навантаження на будь-яких підставах, в тому числі:

 • цегляній кладці за будь-якими параметрами;
 • бетонних стінах і плитах;
 • керамоблоках;
 • легкому пінобетоні;
 • газоблок;
 • природному камені.

При необхідності таке кріплення можна швидко демонтувати. Для цього буде достатньо найпростішої викрутки, що дозволить зберегти товарний вигляд і цілісність дорогих декоративних матеріалів.

Увага до кожного покупця

Всього одним кліком у нас можна замовити дюбелі з ударним шурупом для швидкого монтажу в будь-якому потрібному клієнтові кількості. Ми готові детально проконсультувати покупця з усіх питань підбору, встановлення та експлуатації кріплення. Наші менеджери допоможуть оформити покупку і уважно простежать за точністю і своєчасністю її доставки.

Ми займаємося поставками кріпильної техніки з розділу швидкого монтажу (дюбель з забивным шурупом) від добре зарекомендували себе українським заводом "Обрій" та польським заводом Klimas, що виробляють продукцію під торговою маркою Wkret-Met.

Кріпильна техніка Wkret-Met Klimas від європейського виробника відповідає найвищим стандартам якості і застосовується на найбільш відповідальних об'єктах будівництва.

 

У даній групі товарів Ви знайдете високоякісні кріпильні вироби, такі як дюбелі з ударними шурупами для швидкого монтажу різних виробників з Італії, Польщі і України, виготовлені за найсуворішим стандартам якості Євросоюзу. Наша компанія "Метрекс Київ" подбає про те, що б ви максимально швидко і в кращому вигляді отримали своє замовлення на найближчому до Вас відділенні компанії-перевізника у будь-якій точці України! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner