Кошик
2737 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Цвях для бітумної черепиці Nail | Fast Fix

Гвоздь для м'якої покрівлі Nail та FAST FIX стандарту DIN 1160

Виробник Nail - найбільший виробник цвяхів в Україні і єдиний, хто виробляє цвяхи за високими європейськими стандартами (цвяхи Nail поставляються так само на європейський ринок), оскільки проходять сертифікацію Європейської паллетного Асоціацією - EPAL і UIC.

Покрівельні оцинковані цвяхи широко використовуються при монтажі наступних видів настилу:

  • гнучкої бітумної черепиці;
  • підкладкових килимів;
  • інших видів килимів.
  • Ретельно продумана конструкція

У нашому інтернет-магазині можна одним кліком купити цвяхи покрівельні для бітумної черепиці кільцеві оцинковані з доставкою в будь-який населений пункт. Пропоновані нами цвяхи виготовлені зі сталі з цинковим покриттям. Для більш надійної фіксації покрівельних матеріалів даний кріплення наділений такими особливостями:

  • плоскою головкою великого діаметра;
  • кільцевої (єршоні) накаткой (нарізкою) на всьому протязі стрижня.

Завдяки широкій капелюшку наші цвяхи бездоганно утримують навіть товсті, гладкі, слизькі і інші настили, які мають тенденцію до зриву з кріплень через свою тяжкості або через відсутність достатньої сили тертя об елементи кріплення. Що стосується циліндричної накатки, то вона помітно підвищує міцність фіксації цвяха в черепиці або допоміжних будівельних матеріалах.

Стійкість до атмосферної корозії

Єршоні нарізка не допускає самовільного вислизання цвяха з настилу, що має велике значення для будівель і споруд, побудованих на відкритих просторах і в широтах, де часто дмуть різноспрямовані сильні вітри. Навіть найсильніші або тривалі їх пориви нездатні створити таку динамічну навантаження, яка зможе вирвати наші єршоні цвяхи з покрівлі.

За рахунок цинкового покриття, пропоновані нами покрівельні цвяхи легко переносять руйнівний вплив вологи. Минулий гальванічне цинкування, кріплення успішно чинить опір атмосферної корозії, не деформується і не ламається. Він справно виконує свою функцію протягом довгих років, тим самим позбавляючи від необхідності регулярно робити дорогий ремонт покрівельного покриття.

У даній групі товарів Ви знайдете високоякісні кріпильні вироби, такі як газова плита для м'якої покрівлі, виготовлені за найсуворішим стандартам якості Євросоюзу. Наша компанія "Метрекс Київ" подбає про те, що б ви максимально швидко і в кращому вигляді отримали своє замовлення на найближчому до Вас відділенні компанії-перевізника в будь-якій точці України!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner