Кошик
2738 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Шуруп універсальний потайний жовтий цинк

Саморіз по дереву оцинкований

Без якісних кріплень не обійтися ні в побуті, ні на робочому місці. Від їх надійності залежить не тільки комфорт, але і безпека, а також відсутність додаткових витрат на їх відновлення після збою.

У нас ви зможете купити шуруп універсальний з якісної повним різьбленням з жовтого цинку з комфортною потайною головкою. Такий різновид кріплення використовується:

  • в області будівництва і ремонту;
  • в побуті;
  • для фіксування елементів конструкції дверних і віконних блоків;
  • виробництво і збирання меблів;
  • машинобудівна галузь;
  • монтажні роботи.

Де застосовують універсальні шурупи цього типу

Шурупи універсальні добрі тим, що підходять для широкого спектру робіт. Ви зможете скріпити в єдину конструкцію навіть досить товсті і важкі елементи. Цинкове покриття не дасть корозії зруйнувати вразливий перед цим хімічним процесом метал. За допомогою кріплення цього типу різних діаметрів працюють з різними матеріалами. Гарні вони тим, що не доведеться попередньо висвердлюють отвори для їх подальшого монтажу.

Робочі рекомендації

  • Завжди закручуйте шурупи тільки під кутом в 90 градусів. Навіть найменші перекоси негативно позначаться на якості з'єднання.
  • Вибирайте ті моделі шуруповертів, де можна регулювати такі технічні параметри, як обороти і зусилля при закручуванні. Різні матеріали вимагають різних умов при роботі з ними. Вставка-біта повинна бути призначена для роботи з даним типом шурупів. Також у неї і шліца повинен бути один і той же розмір.
  • Якщо ви помітили, що шліц був пошкоджений, що не застосовуйте такий шуруп для створення кріплення. В цьому випадку ви не зможете гарантувати його надійність і якість.

Матеріал шурупів

Ми пропонуємо тільки якісні шурупи універсального типу зі сталі вуглецевих марок. Жовтий цинк створює надійне антикорозійне покриття. Воно наноситься на шуруп методом цинкування.

Нюанси конструкції

Шурупи цієї марки оснащені потайною головкою. Її слід монтувати до рівня поверхні. Вона не повинна як виступати, так і занадто заглиблюватися в поверхню створюваного кріплення.

Саме гострий наконечник дозволяє не перейматися вирішенням проблеми попереднього висвердлювання отворів. Це дуже зручно і значно економить час на проведення робіт. Шліц ідеально стикується з обраним вами інструментом, якщо ви слідуєте всім рекомендаціям по його правильному вибору.

Щоб правильно вибрати діаметр, крок і довжину різьблення оцинкованих жовтим цинком універсальних шурупів, рекомендуємо звернутися до наших консультантів. У каталозі компанії «Мет-Рекс» присутнє тільки якісне кріплення. Ви зможете придбати або замовити потрібні вам шурупи.

При цьому ми гарантуємо, що наші фахівці допоможуть вам зробити оптимальний вибір, стосовно співвідношенню ціни до якості шурупів з потайною головкою, оцинкованих цинком жовтого кольору. Ми готові надати вам докладну інформацію з будь-якого виник у вас питання.

Один з найпопулярніших видів кріпильних виробів із категорії шурупів/саморізів. Використовується в будівництві, для вікон та дверей, збирання меблів і т.д.

Універсальний шуруп з повним різьбленням має відмінності у застосуванні щодо універсального шурупа з частковим різьбленням. Якщо останній використовується для збільшення притискної сили одного елемента конструкції до іншого, то шуруп з повним різьбленням використовується для закріплення одного елемента до іншого і відносно один одного. Так само ідеально підходить для застосування спільно з розпірним дюбелем.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner