Кошик
2738 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Шуруп універсальний потайний білий цинк

Саморіз з різьбленням по дереву оцинкований

У будівництві та при з'єднанні різних матеріалів використовуються різні елементи кріплення. Одним з них є універсальний шуруп потайний з білого цинку з повним різьбленням. Сьогодні ми розберемося, чи варто купувати шуруп універсальний для будівельних робіт.

Сам по собі універсальний шуруп є кріпленням, який має форму стрижня, який має головку зі спеціальним гострим кінцем. Чому ж шурупи називаються універсальними? Їх універсальність проявляється в тому, що їх можна використовувати в різних сферах роботи. Головна мета використання шурупів з повним різьбленням і з потайною головкою - це скріплення і стягування різних матеріалів. Для кріплення підходять дерев'яні елементи, гипсокартоновиє і інші матеріали, що складаються з тонких металевих листів.

Конструкція шурупа

Однією з головних відмінних рис універсального шурупа є те, що він має потаємну головку. Це означає те, що при роботі з цим видом кріплення головка дуже глибоко йде в матеріал. У зв'язку з цим наявність кріплення можна далеко не відразу побачити і на зовнішній вигляд сама конструкція виглядає більш презентабельно. Можна виділити, що особливістю потайний головки є саме двухступенчатний скіс:

  • Для початку в той матеріал, який нам потрібно скріпити, входить велика частина кріплення конструкції. Його краю можуть утворювати кут приблизно можна порівняти з 45 градусами.
  • Після цього ці ж самі вінця утворюють більш великий кут, практично прямій.

Це робиться для того, щоб монтаж проводився більш акуратно і безпечно для всього матеріалу. Такий вид використання універсальних шурупів з повним різьбленням і потайною кришкою призводить до того, що самі елементи кріплення тримають матеріал набагато міцніше, і експлуатація всієї конструкції триває більш тривалий час.

Навіщо обробляють шуруп?

Багато шурупи обробляють різними напиленнями у вигляді цинку. Але навіщо це роблять? Які властивості може дати обробка універсального шурупа і чи варто купити шуруп білий цинк?

Якщо ви все ж зважилися купити універсальний шуруп, то обробка цинком додасть йому деякі переваги. Такі види шурупів вкрай добре пристосовані до протистояння корозії і іржі. Корозія не може поширитися по всій області елемента, так як оксидна плівка сама по собі не дозволяє проникнути великій кількості кисню на саму поверхню металу, з якого складаються шурупи. Можна сказати, що цей оксидний шар виступає свого роду захистом від іржі. Через те, що універсальний шуруп з потайною головкою обробляється білим цинком, його колір починає бути схожим на срібний металевий, до того ж він починає блищати.

Шурупи можуть бути і більш жовтого кольору. Це досягається шляхом деяких маніпуляцій. Спочатку відбувається обробка шурупа цинком, після цього відбувається пасивація, і нарешті - обробка хромом. Або ж для отримання яскраво жовтого кольору хромований кріплення занурюють в розчині кислоти, який має жовтий колір. На виході ми і отримуємо більш золотисті універсальні шурупи.

Де замовити?

Якщо у вашому будівельному магазині на знайшлося універсальних кріплень, то ви можете замовити універсальний шуруп білий цинк з повним різьбленням і потайною головкою у нас на сайті. У нас на складі ви знайдете величезну кількість різних найменувань товару. Замовити потайний шуруп тепер ще простіше з нашим магазином.

Шуруп універсальний покриття білий цинк. Використовується для монтажу вікон і дверей, меблевої виробництві, будівництві і т. д.

Має покриття білий цинк, потайну головку і хрестоподібний шліц Pozidriv і повну різьблення.

Універсальний шуруп з потайною голівкою є Аналог ГОСТ1145-80

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner