Кошик
2738 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Гайка подовжена сполучна DIN 6334

Магазин «Метрекс» пропонує вашій увазі гайки, стандартизовані за нормативом DIN 6334, які застосовують для створення роз'ємних з'єднань шпильок або штанг із зовнішнім різьбленням. Їх можна використовувати в комплекті з контргайками, така комбінація посилює надійність отриманого роз'ємного з'єднання.

У стандарті DIN 6334, розробленому фахівцями з німецького інституту по стандартизації, визначені технічні умови до описуваних гайок. Діаметр різьблення лежить в діапазоні від М4 до М30. Висота гайок, вироблених відповідно до цього нормативом, приблизно відповідає трьом розмірам внутрішнього різьблення кріплення. Всі розміри дані в мм. при проектуванні продукції, конструктори повинні керуватися вимогами цього нормативу

Деякі характеристики гайок

Пристрій і розміри гайок DIN 6334 відображені нижче. У тексті нормативу показані детальні дані про ключові розмірах і інших параметрів:

  • Різьблення, d - М4, - М30;
  • Висота, мм-12, - 90;
  • Розмір під ключ, s - 7, - 46.

Для виготовлення кріплення застосовують:

  • Сталь вуглецеву.
  • Корозійностійкої аустенитную сталь типу A2 і A4.
  • Кольорові метали та сплави з них.

Параметри подовжених сполучних гайок

Міцність виробленого кріплення з корозійностійкої сталі відповідають значенням А2-70, А2-80 і А4-70, А4-80.
Інші показники за міцністю визначають за домовленістю, укладеною виробником і покупцем.
Гайки DIN 6334, вироблені зі сталі, можуть бути поставлені без захисного покриття або з захисним покриттям за технологією гарячого цинкування.
Замовити гайку подовжену можна в нашому магазині, для цього можна зателефонувати за вказаними телефонами, відправивши заявку електронною поштою.

Прикладне використання

Гайки DIN 6334, широко використовуються в промисловості, а саме в верстатобудівної галузі, при складанні автомобілів, суднобудуванні. При складанні систем подачі повітря і кондиціонування, системах переробки або транспортування вуглеводнів. Тобто, там, де потрібно забезпечити якісне роз'ємне з'єднання, захищене від корозії. Крім усього іншого цей кріплення застосовують при спорудженні будівельних конструкцій. Вироби, виготовлені з кольорових металів, застосовують при складанні електричних, розподільних шаф.

Де і як купити

Купити гайки з'єднувальні можна в нашому магазині «Метрекс». Ми реалізуємо гайки оптом за цілком прийнятними цінами. Відправляємо товар по всій Україні, а в Києві можна купити гайки зі складу компанії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner