Кошик
2739 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Саморіз гіпсокартонний зі свердлом фосфатований

Гіспокартон вже давно цінується як хороший і надійний матеріал для будівництва. Серед способів монтажу можна виробити установку на металевому каркасі. Але це вимагає кріплення.

У назві «саморіз» вже можна побачити те, що даний інструмент кріплення закручується в матеріал досить легко.

Що ж таке саморіз?

Дане пристосування має безліч варіацій, які підходять під різні види робіт. Саморізи мають капелюшок, різьблення або головку з різними наконечниками. Існують шурупи для металу, дерева і для всього відразу. Носик саморіза теж буває різним. Наприклад, носик зі свердлом потрібен для того, щоб свердлити по досить товстому матеріалу. Широким вважається таке полотно, яке має діаметр близько двох міліметрів.

Типи шурупів для гіпсокартону

При будівництві конструкцій з гіпсокартону з металевою основою використовуються різні типи саморізів:

  • Для кріплення матеріалу з картону до каркасу використовуються шурупи довжиною в 25 міліметрів. Якщо ж при скріпленні використовується два гипсокартонових листа, то довжина саморізів виростає до 35 міліметрів. В даних випадках носик зі свердлом на кінці використовується у випадках, коли профіль має підсумкову товщину більш 0.7 міліметрів. Для того щоб саморіз було досить важко розрізнити на каркасі, в його основі використовується так звана прес-шайба.
  • Щоб скріпити кілька профілів, використовуються спеціальні саморізи, головка яких має напівсферичну форму з довгою 9-11 міліметрів. У цих видах шурупів так само використовується наконечник у вигляді свердла. Він використовується для скріплення матеріалів товщиною близько 0.7 міліметрів.
  • Щоб шуруп зі свердлом добре входив в матеріал і якісно його скріплював, потрібно дотримуватися деяких правил. Наприклад, вставка-біта повинні бути з хорошого сплаву металів. Насадки обов'язково повинні збігатися з використовуваним інструментом. А також у вашому пристосуванні для вкручування саморізов повинна бути регулювання посилення закручування.

Де купити якісні шурупи

Купити саморіз для гіпсокартону по дереву можна в нашому магазині. Ми готові вам представити величезний асортимент товару для ремонту. Також у вас є можливість замовити шуруп гіпсокартоннних на нашому сайті.

У даній групі товарів Ви знайдете високоякісні кріпильні вироби, такі як саморізи фосфатні чорні зі свердлом, виготовлені за найсуворішим стандартам якості Євросоюзу. Наша компанія "Метрекс Київ" подбає про те, що б ви максимально швидко і в кращому вигляді отримали своє замовлення на найближчому до Вас відділенні компанії-перевізника в будь-якій точці України!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner