Кошик
2739 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Гвинт з кільцем оцинкований

Гвинт з метричної різьбою з закритим кільцем

Види кріплення з метричної різьбою часто використовуються в різних сферах виробництва. З їх допомогою відбувається будівництво будинків. При ремонті автомобіля без них досить складно обійтися. При роботі з меблями також застосовується кріплення, який має метричну різьбу. Але чому в багатьох сферах застосовуються саме кріпильні елементи, які мають таку різьблення?

Що з себе являє гвинт?

Гвинт-кільце є сталевим стрижнем, який має в своїй конструкції метричну різьбу. Саме завдяки їй вона вкручується в спеціально викручений отвір. Кільце ж, в свою чергу, служить для того, щоб замкнути дірку зверху. Тому гвинти метричні з кільцем користуються широкою популярністю в роботі з будівельними конструкціями. Вони застосовуються при роботі з будівельними лісами і підвісними системами.

Переваги гвинтів метричних

Чому цей вид кріплення користується такою широкою популярністю? Можна виділити кілька головних аспектів того, через що метричні гвинти та інші вироби застосовуються повсюдно. Використання кріплень з метричної різьбою є досить простим в освоєнні. Тобто, не потрібно розбиратися в тому, як правильно закріпити той чи інший елемент. Також метричні гвинти досить недорогі, тому їх часто купують оптом і в роздріб. Якщо вам потрібні якісні метричні гвинти з кільцем, то можна звернутися в магазин «Мет-Рекс» з цією метою. Наш магазин має все для ремонту, і ви знайдете в ньому те, що вам потрібно.

Де застосовуються метричні гвинти

Для того, щоб визначити, в якій області застосування гвинтів є більш потрібним, треба розібратися в їх класифікації. Можна виділити дві великі групи гвинтів - це установчі та кріпильні. Давайте розберемося детальніше, в яких випадках застосовуються ті чи інші види цих кріпильних виробів.

У першому випадку гвинти служать для того, щоб фіксувати елементи з'єднання. Регулюючі ніжки відрізняються тим, що не мають головки, як такої. Кріпильні ж гвинти служать для створення з'єднання для роз'єму.

Можна сказати, що всі гвинти застосовуються в автомобільних роботах, або ж в будівельній сфері. Також їх застосовують для створення різних приладів. Дуже часто метричні гвинти використовуються для ремонту в будинку. Люди купують їх в якості кріпильних матеріалів.

Види гвинтів

Існує безліч видів гвинтів, які мають метричну різьбу. Основними з них є:

  • Плоскі гвинти, які мають у своїй структурі тонку сплюснутую капелюшок. Найчастіше використовуються в автомобільному або промисловому справі.
  • Гвинти з більш закругленою голівкою частіше використовуються в тій же сфері робіт, що і плоскі. Також їх дуже часто застосовують при складанні меблів.
  • З потайною головкою гвинти досить глибоко йдуть в матеріал, що дозволяє їм не псувати зовнішній вигляд елемента. Також є і гвинти з полупотайной головкою. В цьому випадку за допомогою заглушок відбувається приховування капелюшки гвинта. Сфера застосування, найчастіше, автомобільна або будівельна.

Гвинти з кільцем застосовуються для монтажу опорних каркасів до бетонної конструкції. Також вони використовуються в будівництві. Дуже широку популярність придбали через те, що вони ідеально підходять для роботи з стельовими виробами. Також вони можуть бути використані в парі з дюбелями або анкерами для того, щоб більш щільно закріпити різні конструкції.

З чого виготовляється?

Гвинти виготовляються з якісних сплавів металів. Здебільшого у виробництві використовується саме нержавіюча і оцинкована сталь. Саме завдяки обробці кріпильні елементи здатні не піддаватися корозії.

Де купити кріпильні матеріали?

Якщо у вас з'явилася робота з меблями або іншими конструкціями, в яких необхідне застосування якісних оцинкованих гвинтів з кільцем, то ви знайшли вихід із ситуації! Наш магазин «Мет-Рекс» має величезний асортимент товарів для будівництва. Ви можете купити метричний гвинт з кільцем за доступною ціною!

У даній групі товарів Ви знайдете високоякісні кріпильні вироби, такі як гвинти з метричною різьбою і закритим кільцем з оцинкованої сталі, виготовлені за найсуворішим стандартам якості Євросоюзу. Наша компанія "Метрекс Київ" подбає про те, що б ви максимально швидко і в кращому вигляді отримали своє замовлення на найближчому до Вас відділенні компанії-перевізника в будь-якій точці України!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner