Кошик
2738 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Цвях будівельний гвинтовий оцинкований Nail

Гвоздь гвинтовий для дерева Nail

Гвинтовий цвях, на відміну від будівельного шліфованого, надає додаткову міцність конструкції при монтажі. Висока якість.

Виробник Nail - найбільший виробник цвяхів в Україні і єдиний, хто виробляє цвяхи за високими європейськими стандартами (цвяхи Nail поставляються так само на європейський ринок), оскільки проходять сертифікацію Європейської паллетного Асоціацією - EPAL і UIC.

У цьому розділі ви зможете купити цвяхи будівельні гвинтові оцинковані. Якщо в процесі оформлення замовлення ви зіткнулися з будь-якими проблемами, зверніться до нас за консультацією. Наш менеджер допоможе визначитися з вибором, і вирішити проблеми, що виникли в процесі оформлення замовлення.

Особливості застосування

Стандартний оцинкований цвях має гладкий стрижень. На гвинтових цвяхах є нарізка:

  • 1/2;
  • 1/4 і т.п.

Деякі види гвинтових цвяхів відрізняються повноцінної нарізкою. Умовно, гвинтові цвяхи можна класифікувати ще й за кількістю витків.

Загальний сенс насічки в тому, щоб створити міцне з'єднання з матеріалом, куди кріпиться цвях. Гвинтові конструкція забезпечує велику міцність стрижня (в 4-5 разів вище, ніж стандартний гладкий цвях). Гвинтові цвяхи не вийде висмикувати звичайним обценьками. Вони буквально "вгризаються" в деревину, застряє в матеріалі практично назавжди. І витягти їх потім навіть зі звичайного деревного бруска вкрай складно.

Якщо в процесі забивання ви почали помічати, що деревні волокна починають розколюватися, значить, ви помилилися з діаметром металовироби. Потрібно підбирати варіант з меншим діаметром.

Переваги і недоліки

Практика показує, що гвинтові цвяхи навіть без оцинковки виявляються на порядок міцніше, своїх стандартних "побратимів". Оцинкування лише захищає гвинтові металовироби від корозії. вони:

  • Міцніше.
  • Надійніше.
  • Менше схильні до зовнішнього впливу.

Зі списку переваг випливають і недоліки. Гвинтові цвяхи не вийде використовувати повторно. Крім того, їх не застосовують для "чорнового" кріплення або розмітки. Забивши гвинтовий цвях 1 раз, ви потім будете дуже довго діставати його з матеріалу. Тому помилки при роботі з гвинтовими цвяхами неприпустимі. Тому що вони забиваються 1 раз і назавжди.

У даній групі товарів Ви знайдете високоякісні кріпильні вироби, такі як гвинтові цвяхи з оцинкованої сталі Nail, виготовлені за найсуворішим стандартам якості Євросоюзу. Наша компанія "Метрекс Київ" подбає про те, що б ви максимально швидко і в кращому вигляді отримали своє замовлення на найближчому до Вас відділенні компанії-перевізника в будь-якій точці України!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner