Кошик
2747 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Заклепка відривна AL / ST пофарбована RAL c плоскою головкою Rivettop

Заклепками називають вид металевих кріпильних виробів, які виглядають як стрижень, з одного кінця гострий, з іншого-що закінчується голівкою, і гільзою, одягненою поверх стрижня. Довга вільна частина стрижня з гострим закінченням зветься сердечником.

Гільза заклепки це корпус, призначений для того, що зім'яло (в процесі монтажу) того його кінця, який розташований поруч з головкою. Капелюшок і головка заклепки служать для попередньої і остаточної фіксації металовироби в підставі. Цікаві заклепки тим, що механізм кріплення в них заснований на деформації гільзи кріплення під впливом на неї спеціального заклепувального пістолета. Заклепки мають велику силу кріплення, ніж шурупи, що виражається в тому, що заклепка швидше зламається, ніж випаде з поверхні, куди вона вставлена. Даний кріплення стійкий до вібрації поверхні. Розглянуті металовироби, кріпильні частини яких виготовлені з міцніших металів, деформуються тільки при нагріванні. Використовуються останні в кораблебудуванні і подібних роботах вимагають підвищеної міцності деталей. Замовити надійні заклепки просто через магазин «Мет-Рекс», давно займається такого роду товарами і розуміючими толк в якості.

Особливості заклепки «відривна al / st пофарбована ral c плоскою головкою rivettop»:

  • корпус заклепки алюмінієвий (для ефекту деформації), сердечник сталевий (для міцності, довговічності і опірності корозії);
  • застосування даного виду кріплення обґрунтовано для фіксації металевих поверхонь, особливо якщо доступний підхід тільки до однієї з них;
  • здатна твердо скріплювати поверхні різної ширини;
  • для витягування (втягування на себе) сердечника потрібен пістолет механічного або пневматичного типу (насадка на шуруповерт);
  • корпусу заклепки пофарбовані в кольори, відповідного діапазону RAL (німецькому стандарту квітів для лакофарбової продукції), що робить встановлені заклепки непомітними при збігу з кольором підстави.

Як працювати з відривний заклепкою:

  1. Стрижень заклепки вставляється в основу так, щоб капелюшок щільно впиралася в поверхню. Сердечник повинен бути спрямований гострим кінцем до майстра, який здійснює монтаж.
  2. За допомогою пістолета довгий кінець сердечника потрібно потягнути до себе, що потягне слідом і головку заклепки.
  3. Головка, проходячи через кінець корпусу, протилежний капелюшку, розсовує його піддатливий матеріал і, знаходячи упор в поверхні, (з іншого її боку) фіксується в підставі, що називається «наосліп», тобто заклепка наглухо закриває отвір з обох своїх кінцях.

Купити заклепку відривну з описаними характеристиками можна в магазині «Мет-Рекс» в Києві за розумними цінами.

Заклепка відривна AL/ST пофарбована ral c плоскою головкою Rivettop виробництва Італія

ISO 15977

МАТЕРІАЛ

Корпус заклепки: алюмінієвий сплав (Mg 3,5).

Сердечник: сталь оцинкована.

ОСОБЛИВОСТІ

  • Для з'єднання виробів, пофарбованих у кольори RAL.
  • Заклепки представлені в широкій гамі кольорів RAL.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner