Кошик
2738 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Заклепка мідь-сталь CU-ST c плоскою головкою Rivettop

Для створення нероз'ємного з'єднання будматеріалів з м'яких металів використовують мідні заклепки - один з найпростіших видів кріпильних метизів. Крім цього, мідний кріплення використовують в тих місцях, де потрібні високі тепло-, електропровідність. Ще одна сфера застосування мідних заклепок - декоративна. Такі заклепки ідеально виглядають на мідних виробах, при цьому вони мають високу стійкість до корозії - не іржавіють, що не окислюються.

Що таке і для чого потрібні заклепки

Заклепувальні металовироби створені в якості кріпильної системи, використовуваної для з'єднання двох, трьох і більше, деталей. Зовні вони нагадують шурупи або стрижні, що вставляються в заготовлені отвори в місцях майбутнього скріплення. Після цього їх розплющують кінематичної силою удару, в результаті чого тіло заклепки розширюється і надійно утримує з'єднані поверхні. Купити заклепки з нержавіючої сталі і міді можна в інтернет-магазині кріплення «Мет-Рекс», який пропонує широкий асортимент якісних металовиробів і кріплення техніки за оптимальними цінами.

Види заклепок

На сьогоднішній день існує досить широкий спектр різновидів заклепок і кожен з них призначений для конкретного застосування. Всі вони відмінні за способом і температурі установки, величини навантажень, а також за своїми конструктивними особливостями.

Основне поділ метизів:

 • різьбові моделі;
 • стандартні зразки;
 • заклепки витяжні з хвостиком.

Порівнювати їх якості і переваги марно, оскільки кожна група розроблена для виконання певних завдань. На офіційному сайті «Мет-Рекс» можна замовити заклепки з плоскою головкою.

Особливості мідних заклепок

Заклепка з міді відрізняється високою пластичністю, що значно полегшує роботу з кріпленням такого типу. Їх основна особливість, це простота монтажу і формування якісної і естетичної головки після розвальцьовування.

Переваги

 • Мідні металовироби мають тривалий термін служби.
 • Матеріал має високу стійкість до агресивного впливу сірчаної та соляної кислот, лугу, атмосферних опадів і перепадів температур.
 • Мідь і сталь мають мінімальне питомий опір, що забезпечує відмінну електро-, теплопровідність;
 • Мідний кріплення не намагнічується, він не токсичний і декоративний, що робить сферу застосування мідних заклепок практично необмеженою.

Поява метизів подібної якості в будівельній сфері, як і спеціальних інструментів призвело до значного збільшення швидкості і якості монтажу. Заклепки нержавіючі можна замовити у нас на сайті «Мет-Рекс».

Заклепка мідь-сталь високої якості від європейського виробника (Італія) - Rivettop.

Стандарт заклепки - ISO 16582

МАТЕРІАЛ

Корпус заклепки: мідь.

Сердечник: сталь оцинкована.

ОСОБЛИВОСТІ

 • Для з'єднання виробів з міді.
 • Для сполук, де потрібна висока електропровідність і/або теплопровідність.
 • Хороші декоративні властивості.
 • Стійкість до корозії.
   

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner