Кошик
2747 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Дюбеля для утеплення фасадів Fast Fix

Дюбель для кріплення теплоізоляції преміум-класу виробництва Fast Fix

Сам собою утеплювач вважається досить нещільним матеріалом. Він м'який і пористий за своєю структурою. Тому під час роботи з цим матеріалом використовуються спеціальний клей. Але якщо обсяг робіт досить великий, то використовуються дюбелі для утеплення фасадів. Якщо ви хочете купити якісні дюбелі для утеплювача, краще придбати дюбелі для фасадів від компанії «fast fix». Ми працюємо на ринку будматеріалів вже кілька років, і зарекомендували себе як один із лідерів з постачання якісних та недорогих будівельних матеріалів.

Навіщо потрібен дюбель Fast fix?

Слід розуміти, що матеріал для утеплення є неоднорідним. Це може означати тільки те, що утримати його шляхом використання сили тертя просто не вийде. Потрібно обов'язково зберегти матеріал у цілісності та безпеці. Саме тому досвідчені будівельники використовують у таких випадках дюбелі для утеплювача.

З чого складається дюбель?

Сам по собі дюбель для утеплення фасадів складається з кількох складників:

 • Спершу йде гільза, яка має розпірну частину. Під час роботи та частина, яка є нерозпірною, виявляється у самій товщині матеріалу, тоді як розпірна у міцній частині матеріалу, з якого зроблена стіна або стеля.
 • Далі йде голівка, яка виглядає як диск. Саме разом із нею дюбель стає єдиною конструкцією.
 • Останнім у конструкції дюбеля йде стрижень. Саме він розпирає саму гільзу тоді, коли його починають забивати у матеріал.

Як вибрати дюбель для утеплення фасаду

Насправді при замовленні дюбелів варто звернути свою увагу на деякі деталі. Спочатку потрібно переконатися, що ви придбали дюбеля відповідної довжини, які ідеально увійдуть у матеріал і не спричинять його зміни. Порахувати довжину досить легко. Потрібно лише зрозуміти, наскільки товстим є утеплювач у всіх його шарах, після потрібно визначитися з тим, як виглядатиме по товщині клейовий шар. Слід враховувати, що стрижень дюбеля має щільно входити у вихідний матеріал.

Також не варто забувати про те, що при монтажі утеплювача за допомогою дюбелів буде присутнє деяке навантаження на вирив. Це означає, що з якого б матеріалу не складався утеплювач і утеплювач, необхідно розуміти, що все це має власний ліміт навантаження. Тому треба обирати дюбелі обережно. Припустимо, якщо ми візьмемо звичайний поліпропіленовий дюбель, то його критичне навантаження може досягати 150 кілограм. Хоча під час роботи вона може бути близько 25 кілограмів, тобто приблизно 25 відсотків від повного навантаження.

Види дюбелів для утеплення фасаду

Можна виділити два основні види дюбелів:

 • Звичайний безрозпірний, який не має у своїй конструкції металовиробу і по суті він йому і не потрібен. Тобто при використанні цього виду кріплення потрібно спочатку зробити відповідний отвір, і тільки після цього помістити туди дюбель.
 • Розпірний - тут вже потрібний додатковий цвях або шуруп. Він допоможе вбити саму основу дюбеля, щоб допомогти розперти стрижень. Саме він виявляється щільно в матеріалі і максимально добре утримується в ньому.

Часто другий варіант застосовується там, де матеріал має досить високу щільність і товщину. Допустимо, бетон або цегла.

Якщо вам потрібні якісні дюбелі для утеплення фасадів, але ви не знаєте, де їх придбати? Вибір є! Компанія «fast fix» випускає тільки якісні будівельні матеріали, тому ви будете впевнені у їхній надійності.

В асортименті нашого магазину також є безліч різних приладдя для будівництва та побутових робіт.

Виробник FAST FIX є відносно новим для ринку України. Це спільне польсько-українське підприємство, яке спеціалізується на виробництві фасадних дюбелів для високоякісної теплоізоляції.

У лінійці виробника є такі типи тарілчастих дюбелів:

Дюбель-парасолька ТА Преміум - дюбель із металевим оцинкованим стрижнем, подовженою головкою та універсальною зоною розпору;

 • Дюбель-парасолька TPS - для кріплення термоізоляції з поліамідним стрижнем і короткою зоною розпору (застосовується в основному для кріплення пінопласту до фасаду;
 • Дюбель-парасолька TPL - застосовується для кріплення термоізоляції з поліамідним цвяхом та збільшеною зоною розпору;
 • Дюбель-парасолька TDZ - Дюбель для кріплення термоізоляції зі сталевим оцинкованим цвяхом (без термоголовки);
 • Дюбель-парасолька TDS - дюбель для термоізоляції зі сталевим оцинкованим цвяхом, з термоголовкою та короткою зоною розпору;
 • Дюбель-парасолька TDL - дюбель зі сталевим оцинкованим стрижнем, термоголовкою та збільшеною зоною розпору;
 • TDF - Дюбель із посиленим оцинкованим цвяхом, термоголовкою та збільшеною зоною розпору.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner