Кошик
879 відгуків

Інтернет-магазин "Метрекс Київ" - якісні товари для дому та ремонту!

0 800 33 03 96
+38044 344 21 96
Городской
+38067 606 36 30
Моб.: Киевстар
+38066 227 77 31
Viber (для сообщений)

Нові сокири, колуни та ломи-обценьки в асортименті

Нові сокири, колуни та ломи-обценьки в асортименті

Поповнили наш асортимент моделі виготовлені з урахуванням всіх без винятку вимог, що пред'являються до сучасного інструменту. Наприклад, наші сокири дуже довго не тупляться навіть при різанні сучків і гілок на деревах твердих порід, в тому числі лиственницах, березах, буках, дубах, в'язах, платанах і яблунях. Купити сокира, колун або лом-обценьки у нас можна лише одним кліком.

Прискорення та спрощення трудового процесу

Пропоновані нами колуни оснащені довгими, зручними і легкими ручками. Їх сталеві леза бездоганно розколюють поліна навіть з пересушеній деревини, що дозволяє моментально заготовлювати дрова в будь-якому потрібній кількості.

Надійшли до нас в продаж ломи-обценьки дозволять легко і швидко розібрати транспортні палети, піддони, полки торгових стелажів, дерев'яні споруди та малі архітектурні форми.

Наш магазин пропонує всім бажаючим замовити сокиру, колун або придбати лом-обценьки за дуже низькою ціною. Вартість зазначених інструментів приємно здивує навіть самого економного і розважливого покупця, який звик місяцями порівнювати ціни на десятках і сотнях сайтах.