Кошик
2737 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Нові сокири, колуни та ломи-обценьки в асортименті

Нові сокири, колуни та ломи-обценьки в асортименті

Поповнили наш асортимент моделі виготовлені з урахуванням всіх без винятку вимог, що пред'являються до сучасного інструменту. Наприклад, наші сокири дуже довго не тупляться навіть при різанні сучків і гілок на деревах твердих порід, в тому числі лиственницах, березах, буках, дубах, в'язах, платанах і яблунях. Купити сокира, колун або лом-обценьки у нас можна лише одним кліком.

Прискорення та спрощення трудового процесу

Пропоновані нами колуни оснащені довгими, зручними і легкими ручками. Їх сталеві леза бездоганно розколюють поліна навіть з пересушеній деревини, що дозволяє моментально заготовлювати дрова в будь-якому потрібній кількості.

Надійшли до нас в продаж ломи-обценьки дозволять легко і швидко розібрати транспортні палети, піддони, полки торгових стелажів, дерев'яні споруди та малі архітектурні форми.

Наш магазин пропонує всім бажаючим замовити сокиру, колун або придбати лом-обценьки за дуже низькою ціною. Вартість зазначених інструментів приємно здивує навіть самого економного і розважливого покупця, який звик місяцями порівнювати ціни на десятках і сотнях сайтах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner