Кошик
2688 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

У чому відмінність шурупів та саморізів? Давайте розберемося!

У чому відмінність шурупів та саморізів? Давайте розберемося!

Самонарізи та шурупи є найбільш поширеними кріпильними матеріалами, які використовуються при будівництві та ремонті. Вони мають схожість у своїй основній функції – поєднувати два елементи, однак, мають відмінності у своїх конструктивних особливостях.

Самонарізи – це металеві гвинти з різьбленням та спеціальною формою головки, що дозволяє закручувати їх у матеріал без використання викрутки. Вони використовуються для з'єднання м'яких матеріалів, таких як дерево, гіпсокартон, панелі ПВХ та інші матеріали. Самонарізи зазвичай мають велике різьблення, яке забезпечує хороше зчеплення з матеріалом і полегшує їх установку.

Шурупи, у свою чергу, мають більш тонке різьблення і використовуються для з'єднання твердіших матеріалів, таких як метал, камінь і т.д. Шурупи часто вимагають попереднього свердління отвору в матеріалі для встановлення, щоб уникнути руйнування матеріалу під час затягування.

Крім того, саморізи та шурупи мають різні форми головок. Головка шурупа зазвичай має гострий нахил і вузький діаметр, що дозволяє їм легко вкручуватися в матеріал. З іншого боку, головка шурупа може мати різні форми, включаючи пряму, круглу, овальну або плоску, залежно від мети використання.

Важливо, що використання саморізів і шурупів залежить від конкретного завдання та матеріалу, з яким вони працюватимуть. Неправильне використання може призвести до пошкодження матеріалу або невдалого з'єднання.

У результаті, саморізи та шурупи – це два різних види кріпильних матеріалів, які мають унікальні характеристики та конструктивні особливості, що робить їх краще підходящими для певних завдань та матеріалів. При правильному виборі та використанні вони можуть забезпечити міцне та надійне з'єднання різних елементів.

Наш магазин "Метрекс" може запропонувати різні типи саморізів і шурупів, які ви можете з легкістю купити у відповідних розділах сайту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner