Кошик
2737 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Анкерний болт з гайкою однорозпорний оцинкований

Анкер однорозпірний з гайкою (або анкерний болт з гайкою) - це вид анкера, який широко використовується в будівництві там, де необхідно міцно і надійно з'єднати елементи конструкції один у одного, що мають велику вагу або навантаження.

На відміну від дюбеля анкер виконаний зі сталі, відповідно він витримує набагато велике навантаження на виривання. Але не завжди використання анкера виправдане, тому що треба розуміти, що підстава, куди забивається анкер, має бути досить міцним, щоб витримати не тільки об'єкт, що прикріплюється, але і самому втриматися в цій підставі, не зруйнувавши його.

З цього випливає, що основою анкерного болта може служити лише підстави з міцних матеріалів, таких як камінь, бетон, граніт і т.д. Використання анкера в таких підставах як піноблок, ракушняк, пухка цегла - призведе до руйнування цих основ, оскільки анкерний болт має велику міцність і силу розпору оскільки виготовлений з високоякісної сталі.

Довговічність конструкції за допомогою анкерного однорозпорного болта так само не може викликати сумнівів, оскільки анкер захищений від корозії спеціальним оцинкованим покриттям.

Монтаж анкера досить простий. Необхідно просвердлити отвір в основі на довжину анкер або трохи довше, прочистити від сміття та пилу після чого забити в отвір анкер і закрутити гайку.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner