Кошик
2747 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Гвинт для дерева DIN 571 з шестигранною головкою

Шуруп DIN 571 має багато назв. Його ще називають шурупом для лаг або рейок, шурупом по дереву, шурупом для дерева із шестигранною головкою тощо. Також популярна назва "глухар".

Цей виріб є металевим стрижнем з великим різьбленням (для дерева) для вкручування дерева.

Шуруп має шестигранну головку, яку зручно вкручувати шестигранним ключем або спеціальною бітою насадкою.

Шуруп для лаг із шестигранною головкою має досить велику область застосування. Якщо вам необхідно побудувати будинок з бруса або з'єднати між дерев'яними конструкціями, то цей шуруп для лаг буде незамінний, оскільки він міцний і витримує величезні навантаження.

Але він використовується також і в інших видах робіт. Наприклад, у сантехнічних цілях, або там, де необхідно отримати максимальну міцність з'єднання будинку або на вулиці, будь то повісити турнік або карниз.

Для цих цілей його можна використовувати з універсальним дюбелем розпірним з поліпропілену, або, якщо навантаження висока, ТО шуруп для лаг з шестигранною головкою використовують для монтажу в дюбель КПР (нейлон). Другий варіант особливо кращий для монтажу на вулиці, оскільки дюбель КПР складається з нейлону, а значить морози йому ні по чому.

Щоб збільшити площу зіткнення, а також захистити матеріал об'єкта від пошкоджень, шуруп для дерева використовують разом із кузовною шайбою DIN 9021.

Монтаж шурупа досить простий. Якщо необхідно з'єднати між собою елементи з дерева, то шуруп "глухар" треба закручувати в попередньо просвердлений отвір, діаметр якого повинен бути не більше ніж діаметр стрижня шурупа (без різьблення).

Якщо ж закручувати в дюбель, дюбель необхідно забити в отвір, а в нього закрутити шуруп. Довжина дюбеля має відповідати довжині стрижня шурупа.

Всі шурупи для лаг мають оцинковування, а відповідно, має високу антикорозійну стійкість, чим досягається його висока довговічність.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner