Кошик
976 відгуків
Якісне будівельне кріплення від компанії "Метрекс Київ"
0 800 33 03 96
+38044 344 21 96
Городской
+38067 606 36 30
Моб.: Киевстар
+38066 227 77 31
Viber (для сообщений)

Карабін пожежний з нержавіючої сталі А4

Карабін пожежний з нержавіючої сталі А4

Відноситься до категорії морського такелажу.

Відрізняється стійким типом стали до будь-яких впливів зовнішнього середовища, що робить даний карабін надійним і довговічним типом кріплення.

Застосовується як правило для з'єднання ланцюга, троса і інших такелажних роботах.

Сертифікована надійна такелажная деталь призначається для висотних, рятувальних робіт, таких як пожежні або аварійні. Для порятунку або самостійного покидання небезпечних місць людьми, необхідно надійне спорядження, частиною якого служить пожежний карабін. Робоча частина цієї такелажної техніки повинна бути виконана із сталевого прута одного діаметра, не менше 12 мм, по всій довжині. Затворна деталь забезпечує міцне і надійне закріплення з'єднаних предметів або гнучкого зв'язку, з одного боку, і вантажу з іншого.

У пристрій карабіна входять наступні частини:

  • робочу ділянку, на який одягається трос або петля;
  • гак, скоба для силового навантаження;
  • шарнір в місці кріплення затворного елемента;
  • з'єднання замку в місці зіткнення гака і відкидний частини;
  • рухома муфта для зміцнення замкового вузла.

Даний вид такелажу виготовляється з високоміцної сталі А4, яка відрізняється зносостійкістю при роботі в агресивних середовищах, воді, кислотах і лугу. Купити карабін пожежний з нержавіючої сталі А4 в Україні, можна на сайті інтернет-магазину.

У даній групі товарів Ви знайдете високоякісні кріпильні вироби, такі як морські карабіни з нержавіючої сталі, виготовлені за найсуворішим стандартам якості Євросоюзу. Наша компанія "Метрекс Київ" подбати про те, що б ви максимально швидко і в кращому вигляді отримали своє замовлення на найближчому до Вас відділенні компанії-перевізника в будь-якій точці України!