Кошик
2673 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Анкер або цвях - що для чого використовувати?

Анкер або цвях - що для чого використовувати?

Металеві кріпильні елементи об'єднуються однією загальною назвою - метизи. Важливим критерієм при закрепленииконструкций до поверхонь є матеріал підстави. Наприклад, фіксація предметів до бетонної або цегляної стіни здійснюється за допомогою анкерних ботів. Для зборки дерев'яних виробів використовуються цвяхи.

Кожен вид кріпильного виробу успішно справляється з певними завданнями. У будівельній індустрії досить затребувані і анкери, і цвяхи.

Анкерний болт

Анкерна техніка - це сучасний вид кріплення, що забезпечує швидке і міцне з'єднання кріпильного елемента з підставою. Існує багато різновидів анкерних болтів, які мають різні розміри. Параметри анкерного виробу вибираються в залежності від ваги закріплюється предмета. Товсті та довгі анкери витримують високі навантаження.

Конструкція анкерного елемента досить проста. Це сталева гільза з конусоподібним кінцем, за допомогою допомоги якого розжимається розпірна частина. Анкер вставляється в висвердлений отвір. У результаті закручування гайки пелюстки розпірного сегмента розкриваються, упираючись у стіни порожнини. При цьому створюється надійна фіксація анкеру в матеріалі основи.

Цвяхи

Кріплення за допомогою цвяхів відноситься до досить популярного явища. У процесі будівництва будуються цвяхи різних видів, розмірів, з відмінними капелюшками (широкими, вузькими).

Для кожного різновиду металовироби визначені свої цілі. Це може бути монтаж каркасних споруд, закріплення перекриттів або фіксація дерев'яних предметів.

Наприклад, бувають цвяхи:
⦁ нержавіючі, що використовуються при роботах з дошками;
⦁ латунні для бетону;
⦁ оцинковані для з'єднання колод.

Деякі типи цвяхів:
⦁ будівельні;
⦁ гвинтові, гребінчасті;
⦁ тольові, анкерні;
⦁ йоржані;
⦁ для сіток;
⦁ з подвійним капелюшком.

Цвях будівельний - це найактуальніше на будівництві вид кріплення. Його конструкція складається з циліндричного загостреного стрижня і капелюшки. У верхній частині цвяха робляться насічки для кращого з'єднання.

Для тимчасових конструкцій застосовуються чорні цвяхи (будівельні шліфовані). Оцинковані кріпильні елементи підходять для зовнішніх робіт. Вони не піддаються корозії.

Для збільшення сили тертя рельєф стрижня цвяха робиться також закрученим, ступінчастим. Подібна форма кріпильного виробу дозволяє йому надійно утримуватися в основі при прикладанні певного навантаження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner