Кошик
2688 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Карабін такелажний - види, сфери використання

Карабін такелажний - види, сфери використання
Вантажопідйомний карабін

Пристосування, зване карабіном, відноситься до вантажного виду кріплення. Даний виріб є затребуваним в такелажних роботах для переміщення предметів з допомогою ланцюгів і тросів.

Такелажний карабін виготовляється у відповідності з нормами, передбаченими для роботи вантажопідйомного обладнання. Сфера застосування даного виду кріплення залежить від технічних властивостей: конструктивних особливостей, матеріалу виготовлення.

Карабін - це сполучна ланка кріплення при такелажних роботах. Він має засувку, яка надійно з'єднує предмет з петлею.

Основні види карабіна:
пожежний. Це міцне виріб зручно при будівельно-монтажних роботах, промисловому альпінізмі;
⦁ з вертлюгом. Він допомагає швидко зафіксувати ланки в побутових ланцюгах;
гвинтовий. Він служить для швидкого з'єднання ланцюгів, тросів, інших кріпильних елементів. Дана модель карабіна з'єднує разорвавшуюся ланцюг, будучи додатковим ланкою;
⦁ трубний;
із запобіжною гайкою. При замиканні даної моделі задіяна різьбова муфта, а не затвор. Така конструкція дозволяє виробляти надійне блокування зачепа.

Для виробництва карабінів застосовуються такі матеріали, як титан, алюміній, сталь. Вироби з вуглецевої сталі вважаються найбезпечнішими.

Пожежний карабін служить елементом страхувального спорядження для пожежників, рятувальників. Він закріплюється на поясі, а через нього проходить мотузка. При цьому затвор не повинен бути порушений. Основне навантаження припадає на робочу частину кріплення.

Пожежний карабін відрізняється від гвинтового. Останній служить перш за все для нарощування, подовження ланцюга. Розмір карабіна може бути від 5 до 14 міліметрів. Він вибирається з урахуванням діаметра дроту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner