Кошик
2673 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Метизи – анкерні болти. Надійне кріплення для важких конструкцій.

Метизи – анкерні болти. Надійне кріплення для важких конструкцій.

Анкери відносяться до сучасних кріпильних елементів. З їхньою допомогою забезпечується надійне закріплення конструкцій на бетонній поверхні. Наприклад, вони застосовуються для підвішування кондиціонерів, супутникових тарілок.

Завдяки подібному виду метизів вдається:
• скоротити час виконання монтажних робіт;
• зменшити трудомісткість;
• створити надійну кріпильну конструкцію;
• закріпити важкі предмети.

Анкер, виготовлений з легованої сталі має вид циліндричного стрижня, довжина якого від 45 до 225 міліметрів. Один кінець стрижня різбовий, а інший – кріпильний. Анкер містить містить розпірний елемент, за допомогою якого відбувається закріплення конструкцій.

Надійне кріплення, фіксація анкерного болта здійснюється після висвердлювання отвори. Свердло підбирається так, щоб анкер з працею вставлявся в підготовлений канал. Далі закручується гайка. Це дозволяє стрижню розклинити муфту корпусу, пелюстки якого впираються в матеріал підстави. Міцне утримання анкерного елемента відбувається завдяки досить добрій зчіпці при наявності упору і діючої силі тертя.

Кожен тип роботи роботи вимагає певного виду анкера. Кріпильні елементи розрізняються своїми розмірами. Для важких конструкцій використовуються довгі болти з великим діаметром.

Фахівці використовують для надійного кріплення анкери відомих виробників. До таких анкерних болтів відносяться вироби деяких вітчизняних та імпортних заводів-виробників. Для певної ваги підвішуваного виробу за таблицями підбираються параметри кріпильного елемента.

Найбільш актуальним метизом у споживачів вважається анкер з гайкою. Він застосовується для зручного зміцнення масивної конструкції на стіні.

Анкер з шайбою використовується для міцного закріплення верстатів на горизонтальній поверхні. Корисним кріпильним виробом є анкерна конструкція з кільцем або гаком. Такі кріплення надійні і зручні при натягу тросів, прикріпленні такелажного обладнання.

Для підвішування опалювальних радіаторів незамінний Г-подібний болт. Він так називається, оскільки його кінець загнуть у виді букви «Г».

Крім перерахованих анкерів існують і інші види, широко приміряються в будівельно-ремонтних робіт. До них відносяться рамні, стельові, забивні, дворозпірні та інші анкерні болти, завдяки яким виконується надійне кріплення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner