Кошик
2688 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Метизи - шпилька різьбова DIN 975

Метизи - шпилька різьбова DIN 975
Різьбові шпильки DIN975 використовуються в будівництві досить часто, коли немає болтів потрібної довжини. У такій ситуації береться потрібний розмір виробу, який фіксується з двох кінців накручуванням гайок. Нерухомість з'єднання створюється завдяки натягу на різьбовому елементі. Шпилька необхідна, якщо потрібно збільшити довжину різьбового з'єднання при закріпленні конструкцій, розташованих на деякій відстані.

Нарощування проводиться за допомогою муфти. Якщо поверхня металева, то можлива зварювання.
Різьбовий шпилькою є стрижень з зовнішньою різьбою, який застосовується для підвісного обладнання, вентиляції, систем пожежогасіння, воздухоотвода. Шпилька служить фіксуючим елементом для дерев'яної опалубки.

Стандартна довжина шпильки становить один чи два метри. Але завжди можна замовити потрібний розмір DIN 975 з високоміцної сталі. Дані різьбові вироби виготовляються з металевого прута круглого перерізу з діаметром п'ять міліметрів і більше.

Шпильки розрізняються за:
⦁ матеріалом виготовлення. При виробництві використовується латунь, нержавіюча, вуглецева сталь;
⦁ класу міцності. Технологія виготовлення має велике значення для характеристик виробу. Наприклад, для класу 10.9 режими теплової обробки особливі;
⦁ наявності або відсутності покриття для захисту виробу. Оцинковані шпильки - найбільш затребувані, так як вони відрізняються корозійною стійкістю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner