Кошик
2688 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Анкерна техніка – гарантія надійності конструкцій.

Анкерна техніка – гарантія надійності конструкцій.

Анкерна техніка – це металеві кріпильні металовироби. Їхнє призначення скріплювати різні конструкції з високими навантаженнями. Під час обробки якісної сталі, з якої виготовляються анкери, застосовуються високі технології. Це надає їм підвищену міцність та надійність, що і є головною вимогою до анкерів. Адже саме на кріпильну техніку припадає чимало навантаження, воно повинно забезпечувати безпеку та цілісність усієї конструкції.
Щоб встановити виріб у стіні або іншій площині, висвердлюється отвір, в який вбивається, повертається або вставляється кріплення. Після його введення в стіну робоча частина розширюється, тим самим утримуючи всю конструкцію на основі. Принцип роботи, як у дюбеля. Але на відміну від пластикових дюбелів, анкери виготовляються із сталі чи іншого міцного металу.
За способом кріплення їх поділяють на механічні та хімічні.
Хімічний анкер – клеюча речовина, здатна фіксувати анкерний виріб навіть у маломіцній основі. Є тюбиком або балончиком з клеєм, який глибоко проникає в матеріал основи і в ньому твердне. Після чого в нього вводиться анкер, який фіксується в цьому спеціальному хімічному складі.
За технікою введення механічні анкери поділяються на такі види:

Розпірні. Конусоподібне закінчення цього стрижня у вигляді шпильки або болта після застосування сили розпирає гільзу і тим самим утримується в основі.
Розтискні. Мають різьбовий стрижень. При обертанні пелюстки гільзи розтискаються, через що відбувається їх розширення та закріплення виробу в основі.
Клинові. Це довгий стрижень із деформаційною гільзою на кінці. В результаті загвинчування здійснюється розширення пелюсток гільзи.
Пружинні. Застосовуються для тонкостінної основи. Устаткуються гаком і закріплюються за допомогою розгортання пружини.
Гвинтові. Болти Моллі використовують для порожнистих конструкцій. Спеціальна цанга розкривається при затягуванні болта і за рахунок упору на звороті тримається в основі.
Втулкові. Закручуючи, елемент, що розклинює, надходить у цангу і розсуває її, тим самим закріплюючи анкер.
Забивні. За допомогою пневматичного пістолета або в ручну металеву гільзу з внутрішнім різьбленням і розрізами вставляється в основу. При ударі вона деформується, після чого в гільзу вкручується шпилька або болт.

Конструкція механічних анкерів має різні варіанти:

болт із гайкою;
болт із кільцем;
болт із гачком;
болт із шестигранною головкою;
дворозпірні;
цвяхові;
клинові.
і т.д.

Головними перевагами анкерної техніки є швидка та проста установка, міцність несучої конструкції та реальна можливість відразу після монтажу перевірити надійність встановленого анкера.
Магазин кріплень «Метрекс» пропонує широкий вибір продукції за доступними цінами. Якщо вам необхідні високоякісні анкери, наша компанія може здійснити їх доставку в будь-який регіон України. Вироби, придбані у нас – це першокласна продукція відмінної якості та за оптимальною вартістю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner