Кошик
2676 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Дюбельна техніка – види, відмінності, застосування.

Дюбельна техніка – види, відмінності, застосування.

Дюбельна техніка – велика група кріпильних виробів, що виготовляються з нейлону, поліпропілену, пластику чи металу. Зазначені елементи призначені для надійного кріплення до підлоги, стелі або стін виробів, які можуть бути виготовлені з гіпсокартону, цегли, газобетону, природного каменю, газобетону, пінобетону, цегли, бетону, ДСП та інших матеріалів.
Будівельні дюбелі виготовляють відповідно до ГОСТу. Також є й інші стандарти – DIN (міжнародні) та ТУ (вітчизняні).

Види дюбельної техніки

Існує безліч різновидів дюбельної техніки. Можна виділити найбільш затребувані:
•   Універсальні розпірні (поліпропіленові). Мають розпірки, завдяки яким надійно розташовуються у зробленому отворі.
•   Універсальні поліпропіленові. Це простий варіант дюбелів, що підходять для роботи з цеглою, бетоном, каменем. При вкручуванні шурупа відбувається намотування дюбеля на метал, за рахунок чого кріплення посилюється.
•  ¦Нейлонові кріпильні вироби. Міцно утримуються у стіні завдяки наявності спеціальних «усів». Підходять для кола завдань.
•  «Метелики». Ці елементи найчастіше виготовляються з металу і є дуже надійними, оскільки здатні витримувати серйозні навантаження.
•    Дюбелі, призначені для гіпсокартонних та гіпсоволоконних стін. Виготовляються із пластику або металу. Металеві вироби отримали назву "молі". Їх перевага полягає у відсутності необхідності перед монтажем проробляти отвір за рахунок того, що кінчик елемента кріплення є перовим свердлом.
•    Рамні дюбелі. Створюються з металу і призначені переважно для встановлення дверних і віконних коробів, а також кріплення обшивки через теплоізоляційні матеріали або штукатурку.
•  «Парасольки». Мають широкі округлі капелюшки. Зазвичай застосовуються для монтажу теплоізоляційних матеріалів із полістиролу та мінеральної вати. Є також особливий різновид «парасольок» для встановлення навісних конструкцій та гіпсокартону.
•   Дюбель-цвяхи. Широко використовуються у ремонтних роботах. Дозволяють легко і швидко зробити кріплення до деревини, бетону, цегли.
•  Юстирувальні дюбелі. Вони передбачена можливість регулювати положення елементів стосовно основи, до якої виробляється кріплення.
Дюбельна техніка може мати відмінності у конструкції залежно від того, для кріплення якого матеріалу вона призначена. Але всі вироби поєднують загальні особливості: внутрішній отвір (призначений для саморіза, цвяха або шурупа), зовнішній рельєфний елемент, частина, що розширюється.

Особливості вибору дюбельної техніки

Вибираючи дюбель, слід врахувати кілька параметрів:
•   характер та величина навантаження на кріпильний виріб;
•    матеріал основи (тобто, стелі, підлоги чи стіни);
•    особливості конструкції основи;
• вид кріплення.
Якщо є складнощі з визначенням ваги предмета, який необхідно буде прикріпити, краще зробити вибір на користь дюбелів, які розраховані на навантаження вищого рівня.

У магазині «Мет-Рекс» передбачено широкий асортимент дюбельної техніки: для кріплення теплоізоляції, гіпсокартону, газобетону, пінопласту та інших видів матеріалів, основ, конструкцій. У нас можна придбати товар у потрібній кількості – в роздріб та оптом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner