Кошик
3141 відгук
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Види цвяхів - кріпильні елементи на всі випадки життя

Види цвяхів - кріпильні елементи на всі випадки життя

Універсальний спосіб кріплення

Залежно від завдання цвяхи можуть знадобитися різні:

  • шиферні
  • бітумні
  • толеві
  • столярні
  • декоративні оббивні
  • анкерні, а також кільцеві

Цвяхи розрізняються особливостями поверхні стрижня:

  1. Оцинковані

  2. З мідним покриттям

  3. Гвинтові

  4. Кільцеві

  5. Шліфовані

  6. Без покриття

Всі цвяхи між собою розрізняються розмірами голівки, матеріалом (сплавом), довжиною та товщиною стержня. Правильно підібраний цвях не заіржавіє з часом, не розхитається і буде надійно фіксувати матеріали один з одним. Для зручності роботи з будь-яким типом цвяхів, доцільно мати при собі ручної молоток, обценьки, а також цвяхів пістолет. Проміжним продуктом у виробництві цвяхів служить загартована дріт.

Особливості виробництва дроту

Дріт отримують з металевих заготовок, методом волочіння при високій температурі 400-500 С, потім, після повного охолодження згортають в котушку. Таким способом можна отримати дріт різного діаметру і довжини. Поперечний зріз отриманого металевого прута, найчастіше, має круглий перетин, рідше зустрічається квадратне або тригранні.

Залежно від призначення, дріт може виготовлятися з міді, заліза, алюмінію, нікелю, а також мати додаткове покриття. Дріт загального призначення виготовляється з алюмінієвого або цинкового сплаву. Поверхня дроту може бути ідеально гладкою, а може, мати рельєф (пружинний тип дроту).

Застосування дроту

Загартований дротяний прут використовується для постійного або тимчасового кріплення деталей між собою. Мідний дріт застосовується в електроніці та зварюванні. Виріб, отримане на основі твердих стійких сплавів, використовується у будівництві, електромонтажу. Нікелева дротяна нитка знайшла застосування в стоматології. Дріт служить основним елементом при виготовленні дротів і кабелів, в якості провідника.

З неї виготовляють не тільки нігті, але і скоби.

Надійна фіксація скобами

  У будівельних роботах не завжди можна обійтися без спеціального елемента кріплення. Це вигнуті відрізки загартованого металу з гострими або тупими кінцями, призначені для надійної фіксації конструкцій, страхування та з'єднання різних матеріалів між собою. Форма скоби може бути як прямокутною, і U-образной. Прямокутна (п-подібна) загартована скоба підходить для кріплення несучих дерев'яних конструкцій, крокв, бруса або колод. Скоби з невеликим діаметром використовуються для з'єднання швів бетонних, дерев'яних, гіпсокартонних матеріалів. Металева u-подібна скоба використовується у виробництві карабінів. Це гладка металева дуга без граней та кутів, з надійним фіксатором, застосовується для приєднання рухомих частин мотузок, тросів, ланцюгів до нерухомої частини карабіну. Такі скоби виготовляються із міцної нержавіючої сталі та здатні витримувати великі навантаження.

Скоба для електромонтажу

Матеріалом для виготовлення електромонтажної скоби служить полімерний або металевий сплав. Найпоширеніші електромонтажні скоби мають одну або дві кріпильні лапки. Полімерне покриття додатково створює ізоляцію електричного струму, а за допомогою вбудованого шурупа, скоба надійно утримує кабель або провід на стелі.

Підібрати необхідний вид кріплення в будь-якій кількості можна в каталозі магазину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner