Кошик
2688 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Шурупи і саморізи - їх відмінності

Шурупи і саморізи - їх відмінності

Буквально всі ремонтні та оздоблювальні роботи вимагають використання кріпильних деталей. Для певного способу кріплень і різноманітних матеріалів застосовуються численні різновиди шурупів і саморізів. Щоб правильно визначити необхідний тип виробу, важливо знати їх відмінні особливості, розбиратися в категоріях і параметрах. Правильний вибір кріпильних елементів забезпечить якість роботи, полегшить виконання поставлених завдань.

Чим різняться шурупи і саморізи?

Основними відмінностями цих видів деталей є:

  • Технологія виготовлення (саморізи виробляють з більш міцного сталевого сплаву з процедурою загартовування і антикорозійною обробкою).
  • Порівняно з шурупами різьблення на саморізах гостріше, розташовується по всій довжині.
  • У звичайних шурупів немає особливого наконечника. Тому попередньо потрібно зробити відповідне отвір, щоб зробити вкручування. У результаті робочий процес відбувається повільніше.
  • У саморізів є набагато більшу кількість варіантів головок, широкий розмірний ряд.

Вибираючи різновиди кріплення, важливо враховувати щільність, твердість, структуру використовуваних поверхонь і матеріалів.

Використання саморізів.

При роботі з даними кріпильним елементом зазвичай не потрібні додаткові дії по свердлінню отворів. Завдяки гострому загартованому закінчення, кріплення при укрученні самостійно врізається в матеріал. Голівка може бути потаємний, заглиблюючись в поверхню конусним підставою; мати різний діаметр, конфігурацію, форму насічки. По відмінності рельєфу різьби і призначенню саморізи поділяються на категорії:

Для особливо міцного кріплення до вертикальних поверхонь зазвичай беруться саморізи з шестигранною формою головки, які поєднуються з пластиковими дюбелями.

Застосування шурупів.

Перед закручуванням шурупа потрібно свердління отвору з відповідним діаметром на необхідну глибину. Виріб призначається для роботи з менш жорсткими матеріалами, переважно для розбірних, рухомих сполук. Відсутність нарізки у верхній частині дозволяє уникнути розтріскування поверхонь. Залежно від використовуваного при роботі матеріалу (дерево, пластмаса, тонкий метал) елемент кріплення підбирається по кроку різьби. Має значення форма головки:

  • напівсферична;
  • шестигранна;
  • напівциліндричне;
  • потайна;
  • прессшайба.

У роботі з листовими металевими матеріалами (профнастил, керамічна черепиця) застосовують спеціальні шурупи, мають свердло з загостренням.

Звернувшись до фахівців компанії Метрекс можна отримати детальну інформацію про наявний асортимент кріпильних виробів, консультацію по вибору окремих елементів. Замовнику допоможуть розрахувати необхідну кількість деталей з врахуванням обсягу робіт. Покупцям пропонується продукція сертифікована за демократичними цінами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner