Кошик
2676 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Все що треба знати про покрівельні саморізи

Все що треба знати про покрівельні саморізи

Надійний захист від дощу і снігу

Ось чому саме від того, наскільки ретельно була виготовлена ​​покрівля, безпосередньо залежить термін служби і цілісність всієї будівлі, в тому числі його декоративних елементів та інженерної інфраструктури. Однак навіть при наявності сучасного і надійного покрівельного матеріалу далеко не завжди вдається підшукати кріплення, здатний бездоганно поєднати окремі деталі даху воєдино.

Бездоганні експлуатаційні характеристики

Щоб раз і назавжди зняти всі обридлі проблеми з фіксацією металочерепиці, знамениті шведські, фінські і американські бренди спроектували самосвердлувальні гвинти, що дозволяють прикріплювати як листові матеріали, так і пластини на каркаси з дерева або металу.

В Україні цей передовий кріплення продається під маркою Wkret-Met RAL - саморізи по дереву і металу. Він володіє наступними важливими особливостями:

  • зроблений з особливо міцної сталі і здатний просвердлювати по чотири 0,7-міліметрових листа (при цьому звичайне число таких саморізів, необхідних для найбільш оптимального монтажу, становить п'ять-шість штук на квадратний метр);
  • захищений від корозії непорушним цинковим шаром, товщина якого досягає 25 нм, і шаром фарби, покриття якої здійснюється термічним методом, що в сукупності дозволяє застосовувати дані саморізи навіть в самому агресивному південному приморському кліматі.

Вражаюче довгий термін служби

Однією з важливих технічних особливостей саморізів Klimas Wkret-Met є той факт, що на шар покриває їх фарби наноситься лак, який надійно захищає фарбу при закручуванні. Саме лак приймає на себе всі руйнівні дії, що дозволяє зберегти фарбу неушкодженою.

Ще одним важливим якістю даних виробів є той факт, що вони оснащені четирнадцатімілліметровой ущільнювальною шайбою з підкладкою з самовулканізірующегося полімеру, що помітно підвищує стійкість кріплення до сильних температурних коливань. Завдяки цьому навіть через десяток років, протягом яких буде діяти гарантія європейських фірм, покрівля повністю збереже всі свої проектні показники.

Міцний кріплення для будь-яких цілей

При необхідності закріплення металочерепиці внахлест на кінцях покрівельних листів встановлюються заклепки або саморізи. Щоб убезпечити будова від руйнування ураганними поривами вітру, потрібно скористатися заклепками з високою часткою магнію.

Герметичні заклепки виду алюміній / сталь і мідь / сталь розроблені для фіксації водостічних конструкцій та інших інженерних покрівельних систем. Заклепки з міді і бронзи застосовуються для фіксації широкого ряду покрівельних покриттів і пристроїв, що не допускають обмерзання.

При установці жолобів і труб для відводу води на цегельних і бетонних стінах застосовуються полімерні нейлонові дюбелі. У них вкручуються шурупи, болти або металовироби, що поєднують властивості гвинта і шурупа. Ці високотехнологічні дюбеля можуть експлуатуватися в умовах різких річних і добових перепадів температури. Вони легко витримують величезні вагові та вібраційні навантаження, не займаються, а також ефективно гасять звукові коливання.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Бездоганна якість виготовлення кріплення марки «Вкрет-мет» дозволило використовувати його при настилі покрівель на безлічі відомих українських будівель і споруд. Завдяки продуманій тактиці продажів покупці даних метизів отримували не тільки надійні засоби фіксації покрівлі, але і докладні консультації з приводу всіх загальних і окремих випадків застосування.

Менеджери компанії "Метрекс" охоче надають клієнтам сприяння на всіх етапах реалізації їх проектів від складання креслень аж до підсумкового тестування на опірність руйнівним атмосферних явищ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner