Кошик
2677 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Саморізи та шурупи по металу

Саморізи та шурупи по металу

Саморізи для фіксації металевих виробів призначені для виконання одночасно кількох функцій. Ось чому при їх виготовленні застосовуються досить жорсткі технічні регламенти. Лише при наявності цілого ряду особливо застерігаються характеристик подібні саморізи впораються з завданням з'єднання компонентів з різних металів і сплавів.

Важливі особливості конструкції саморізів

Характерним прикладом таких конструктивних особливостей є свердло, яким оснащується наконечник самореза, розробленого для з'єднання тонкого листового металу. Даний момент помітно полегшує процес закручування металовироби в тверді поверхні.

Прессшайбою у вигляді розширеної капелюшки

Якщо шуруп необхідно закрутити в товстий металевий лист, то попередньо слід підготувати відповідний отвір за допомогою свердла. Тільки після того різання досить глибокого і широкого посадкового гнізда дрилем можна буде встановлювати на це місце саморіз шуруповертом або вручну.

Найчастіше металовироби по металу застосовуються для скріплення одних залізних елементів з іншими. У цих випадках, особливо якщо мова йде про прикручуванні профлиста або металочерепиці, слід посилювати фіксацію прессшайбою, функцію якої цілком здатна виконати розширена метизная капелюшок.

Рішення будь-яких архітектурно-інженерних задач

При зведенні сучасних будівель практично завжди застосовується безліч метизів різних модифікацій, розмірів і призначень. Їх конструкційні особливості дозволяють швидко і чітко здійснювати найскладніші і технічно передові проекти, в тому числі:

  • монтаж систем "розумного будинку", забезпечення їх бездротовим зв'язком, дублювання їх функцій на випадок відмови;
  • укладку теплих підлог, підвішування декоративних стель, в тому числі зі спецефектами у вигляді зірок, місяця, хмар;
  • установку складної покрівельної інженерії, в тому числі ринв і труб, супутникових і ефірних телевізійних антен, карнизів і водонагрівальних ємностей, сонячних батарей і світловідбивних регульованих екранів, а також декоративних античних статуй, ваз, морських черепашок, драконів і грифонів;
  • оббивку стін теплоізоляціонннимі і шумопоглинаючими матеріалами.

Випускаються спеціально для перерахованих і інших конкретних складально-монтажних цілей саморізи забезпечують надійне і довговічне кріплення. При цьому вони не тільки не псують естетику скріплюються матеріалів, але і помітно покращують її за рахунок радує око антикорозійного покриття.

Асортимент кріплення

Досить часто при будівництві приватних будинків, заміських котеджів і дач з'являється потреба з'єднати відразу цілий ряд залізних деталей або ж прикрутити їх до дерев'яних каркасів і поверхонь. Для успішного і цивілізованого вирішення всіх подібних завдань можна в будь-який час доби купити саморізи по металу в магазині "Мет-Рекс".

В його асортименті представлені всі широко поширені і рідкісні металовироби. Вони пропонуються в широкому наборі модифікацій, що дозволяє купити саморізи з прессшайбой, а не тільки звичайної конструкції. При цьому клієнт зможе на свій розсуд вибрати модель з потайною головкою або опуклою полусферической головкою.

Сучасні чорні саморізи

На електронному прилавку онлайн-магазину також представлені чорні фосфатовані саморізи, оснащені різьбленням з малим кроком. Це дозволяє дуже швидко угвинчувати їх в найщільніші метали і сплави. Найчастіше такий кріплення використовується для прикріплення гіпсокартонних листів до металопрофілю.

Пропоновані на цьому сайті саморізи оптом моментально закручуються в метал, що економить чимало часу на просверливании металовироби дрилем. Компетентні менеджери даного інтернет-магазину охоче допоможуть купити чорні саморізи для того чи іншого конкретного застосування, оформлять покупку і простежать за своєчасністю доставки.

Білі і жовті оцинковані металовироби

В сучасних будівельних проектах якнайширше також застосовуються білі і жовті саморізи, які пройшли процедуру гальванічного покриття цинком. Такі металовироби оснащуються розширеної капелюшком і додаткової шайбою, що забезпечує поліпшену фіксацію деталей.

Стійкий шар цинкового антикору дозволяє використовувати подібні кріпильні матеріали в самому агресивному сиром, морському, хімічно активному кліматі. Дані металовироби здатні десятиліттями утримувати метал на металі і на деревині.

Миттєва установка торгівельних павільйонів і ярмаркових рядів

Присутність на кінці даних кріпильних елементів гострого свердла прискорює їх закручування в два рази. Цей момент особливо важливий для будівельних бригад, яким з настанням перших теплих весняних днів муніципальна влада і комерційні замовники доручають в найстисліші терміни змонтувати вуличні павільйони і навіси торгового і розважального призначення.

Навіть без того різання посадкового гнізда дрилем такий шуруп угвинчується на своє місце плавно і швидко. Особлива конструкція металовироби дозволяє йому легко впроваджуватися в металеві листи завтовшки до міліметра. Це технічне рішення знайшло широке застосування при фіксації профнастилу на дерев'яному або металевому уголкового каркасі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner