Кошик
2677 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Цвяхи для даху та покрівлі

Цвяхи для даху та покрівлі

Крокви є кістяком будь-якого даху скатних типу. Всі елементи повинні бути скріплені грамотно і без вад. Для кріплення окремих складових обрешітки підходять цвяхи. Від якості типу кріплення в результаті буде залежати надійність всієї конструкції вашої даху.

Магазин "Мет-Рекс" пропонує широку палітру метизів від провідних виробників і за демократичними цінами. Металовироби повністю відповідають всім будівельним нормам в плані безпеки на європейському рівні.

Погода і безпеку конструкції даху скатних типу

Щоб дах скатних типу не підвела вас під час негоди, потрібно подбати заздалегідь і купити цвяхи для даху. З огляду на, що на вулиці протягом року на металовироби впливають іній, сніг і дощ, важливо, щоб цвяхи були оцинковані. Тоді їм будуть не страшні корозійні процеси. При руйнуванні цих металевих елементів вся конструкція швидко прийде в непридатність.

Які типи кріплень для покрівлі популярні в даний час?

Всі цвяхи виготовляються за допомогою схожого технологічного процесу з металевого прута потрібного діаметру. З нього просто нарізають заготовки заданої довжини. Один її кінець оснащується за допомогою клепки капелюшком, інший гостро заточується.

Також для створення надійних кріплень можна застосовувати різноманітні саморізи, гвинти, шурупи, шпильки. Широкий спектр покрівельних матеріалів також вимагає вдумливого і грамотного підходу.

З'єднувальні елементи для робіт з покрівлею розрізняються цілим рядом конструктивних нюансів, а не тільки довжиною і діаметром. Самі металовироби можуть бути як з накаткою, так і класично гладкими. Кінці також розрізняються по своїй конфігурації. При зведенні одного покрівлі використовують різні різновиди кріплень. У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити цвяхи для покрівельних робіт в будь-якій кількості і з професійною консультацією від наших фахівців.

Які бувають цвяхи?

Покрівельні роботи вимагають застосування кріплення з однією особливістю. Вони товщі і коротше будівельних побратимів. Найбільш затребувані ті, що мають діаметр 3,5 мм і довжину 40 мм.

Покрівельні цвяхи можна поділити на три великі підгрупи:

Для кріплення шиферу на поверхні обрешітки не обійтися без спеціальних оцинкованих різновидів. Їх довжина варіює від 70 до 120 мм. Вибирати слід, з огляду на такий параметр, як висота хвилі придбаного вами покрівельного матеріалу.

Забивайте цвяхи дуже обережно. Шифер досить крихкий. Часто при його виробництві вже передбачені спеціальні отвори для подальшого кріплення за допомогою метизів. Гумові прокладки допоможуть збільшити такий параметр одержуваного метизного з'єднання, як герметичність.

Купити металовироби будь-якого типу ви зможете прямо у нас на сайті. Ми забезпечимо оперативну доставку вашого замовлення по всій території України в максимально короткі терміни.

Цвяхи для кріплення толі незамінні в разі, якщо лати вашої даху виготовлена ​​з дерева. Вимоги з пожежної безпеки не дозволять використовувати метод наплавлення. Тут треба проводити роботи за допомогою залучення спеціальних металевих виробів зі збільшеним діаметром капелюшка. Вони не зашкодять толь, забезпечивши щадне тиск на її поверхню. Зазвичай розривів не виникає.

Також можна вдатися до послуг спеціалізованих кнопок для толі. Вони тільки на вигляд схожі на класичні канцелярські. Діаметр капелюшка варіює від 3 до 7 мм. Також прекрасно впораються з такою роботою цвяхи, оснащені спеціальними зазублинами з кільцеподібної накаткой.

Технологія, за якою проводиться укладання, передбачає, що перший ряд повинен бути проведений механічно. Щоб забезпечити максимальну водонепроникність, настил кріпиться за допомогою кріплень з капелюшком діаметром 10 мм. Рядні елементи зажадають довжини кріплення від 20 до 25 мм, а ковзани - вже 30 мм.

У нашому магазині ви зможете купити все для покрівлі. У нашому асортименті представлені і борін цвяхи високої якості. Їх конструктивна тонкість полягає в тому, що на стрижень нанесені спеціалізовані поперечні насічки. Завдяки їй такий цвях дозволяє створити незвичайно міцне з'єднання. Його показник вище приблизно в 5 разів, ніж у класичних аналогів.

Неможливо створити якісні з'єднання обрешітки і покрівлі без застосування професійного інструменту. Широко застосовують якісні цвяхозабивні пістолети. Звертаємо увагу, що для них краще використовувати металовироби в спеціально розроблених касетах.

При виникненні будь-яких питань або труднощів рекомендуємо звернутися до наших консультантів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner