Кошик
2688 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Гвинт кріпильний метричний

Гвинт кріпильний метричний

Гвинт — кріпильна деталь, що використовується для отримання розбірних з'єднань деталей, в одній з яких виконана внутрішня різьба. Гвинт виконаний у вигляді стержня з зовнішньою різьбою на одному кінці і конструктивним елементом для передачі крутного моменту на іншому.

Прародичем цієї деталі можна назвати Архимедів гвинт, винайдений ще в стародавній Греції.

Для точного опису цього виробу доцільно розповісти про деяких ключових характеристиках різьби:

  • Крок - відстань між канавками.
  • Профіль. На практиці використовують різьблення з різним профілем - метрична, трубна, питчевая, сервіс та ін Всі ці види різьблення стандартизовані, наприклад, ГОСТ 6367-81, що регламентує параметри трубної циліндричної різьби.
  • Число заходів. Існують багатозахідні різьблення, її застосовують там, де необхідно отримати більший крок на циліндричної деталі невеликого діаметру з різьбою без зниження її міцності. їх можна зустріти у верстатобудуванні та ін.

Як вже було сказано одне з призначень гвинтів - формування рознімних з'єднань. Деякі сполуки вимагають застосування кріпильних деталей з головками різної форми - смушкове, шестигранною та ін.

Існує гост 1759.0-87, що встановлює технічні умови на болти, гвинти, шпильки та гайки. Для виготовлення цих деталей використовують різні матеріали, це можуть бути і чорні і кольорові сплави. При виборі марки матеріалу для гвинтів, конструктор повинен пам'ятати, що при з'єднанні деталей з нержавіючої сталі, кріплення, повинен бути виготовлений з аналогічного матеріалу.

Застосування

Гвинти має сенс використовувати при необхідності з'єднання деталей з яких одна перевищує за габаритами іншу. Для установки гвинта немає необхідності в парній деталі, іноді може знадобитися отвір з заздалегідь підготовленої відповідної різьбою

Виготовлення різьби

В принципі це звичайна технологічна операція, і спосіб отримання різьби визначається програмою випуску виробу, якщо мова йде про одиничному або штучному виробництві, то для виробництва гвинтів застосовують ручний інструмент - плашки, отримання великих обсягів застосовують спеціальне технологічне оснащення, наприклад, різьбонакатні головки, токарні автомати, налаштовані на виготовлення різьблення заданого профілю.

Купити гвинти оптом, можна в інтернет-магазині Метрекс.
 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner