Кошик
976 відгуків
Якісне будівельне кріплення від компанії "Метрекс Київ"
0 800 33 03 96
+38044 344 21 96
Городской
+38067 606 36 30
Моб.: Киевстар
+38066 227 77 31
Viber (для сообщений)

Анкерна техніка

Анкерна техніка - це такий вид кріплення, який кріпиться в основі за рахунок розпору одного або більше елементів своєї конструкції. Підставою може служити дуже міцні матеріали: камінь, граніт, бетон.

Анкерний кріплення виготовляється із сталі, тому забезпечує підвищену міцність і надійність фіксації прикріплюватися елемента в основі за рахунок підвищеного порогу навантаження на виривання, який в рази вище звичайних дюбелів з поліпропілену або нейлону.

Як правило, всі анкера мають оцинковане покриття, що дає їм стійкість до корозії, соотсветсвенно, дуже велику довговічність.

Анкера бувають різних віднов, перерахуємо найбільш часто використовуються:

  • Анкер гільзовий (юстирувальний пристрій) з гайкою однораспорный - має один розпір на кінці.
  • Анкер гільзовий (юстирувальний пристрій) з гайкою двохрозпірний - має один розпір на кінці і один в середині, має підвищену навантаження на викопати.
  • Анкер металевий рамний - або віконний. Часто використовується для монтажу віконних і дверних рам.
  • Анкер стельовий (або анкер-клин BIERBACH) - використовується для монтажу різних систем дуже міцним підставах: бетону, каменю, граніту.
  • Забивний Анкер (або цанга) - виготовляється з латуні або сталі. Проста конструкція, дозволяє закручувати в неї метрові і двометрові різьбові стержні.

Анкера можуть бути виконані у вигляді анкера з гайкою або анкерного болта. Різниця в тому, що анкерний болт при монтажі йде весь в основу, зовнішня його частина (шестигранна голівка) не виступає за межі, на відміну від анкерного болта з гайкою, де при затискування гайки анкера в підставі, металевий стрижень виходить назовні, розпираючи тим самим гільзу анкера в підставі. Анкерний болт з гайкою є більш поширеним видом анкера серед будівельників.

Ви завжди можете написати або зателефонувати нам за будь-якого питання щодо ціни та наявності будь-якого анкера!

1 2 ... 15