Кошик
2738 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами
"Метрекс Київ" - Техніка кріплення
0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Анкерна техніка

Анкерна техніка - це такий вид кріплення, який кріпиться в основі за рахунок розпору одного або більше елементів своєї конструкції. Підставою може бути дуже міцні матеріали: камінь, граніт, бетон.

Анкерне кріплення виготовляється зі сталі, тому забезпечує підвищену міцність і надійність фіксації елемента, що прикріплюється, в основі за рахунок підвищеного порога навантаження на виривання, який в рази вищий за звичайні дюбелі з поліпропілену або нейлону.

Як правило, всі анкери мають оцинковане покриття, що дає їм стійкість до корозії, відповідно, дуже велику довговічність.

  • Анкери бувають різних виднів, перерахуємо найчастіше використовувані:
  • Анкер гільзовий з гайкою однорозпірний має один розпір на кінці.
  • Анкер гільзовий з гайкою дворозпірний – має один розпір на кінці та один у середині, має підвищене навантаження на вирив.
  • Анкер металевий рамний або віконний. Часто використовується для монтажу віконних та дверних рам.
  • Стельовий анкер (або анкер-клин BIERBACH) - використовується для монтажу різних систем до дуже міцних основ: бетону, каменю, граніту.
  • Анкер забивний (або цанга) – виготовляється з латуні або сталі. Проста конструкція дозволяє закручувати в неї метрові і двометрові різьбові стрижні.

Анкер можуть бути виконані у вигляді анкера з гайкою або анкерного болта. Різниця в тому, що анкерний болт при монтажі йде весь в основу, зовнішня його частина (шестигранна головка) не виступає за межі, на відміну від анкерного болта з гайкою, де при затисканні гайки анкера в основі металевий стрижень виходить назовні, розпираючи тим самим гільзу анкера на підставі. Анкерний болт із гайкою є найпоширенішим видом анкера серед будівельників.

Ви завжди можете написати або зателефонувати нам з будь-якого питання стосовно ціни та наявності будь-якого анкера!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner