Кошик
2620 відгуків
Для замовлень, тел. 0-800-33-03-96 (Безкоштовно по Україні)Зв'язатися з нами

"Метрекс Київ" - Техніка кріплення

0 (800) 33-03-96
Безкоштовно по Україні
+380 (67) 606-36-30
Київстар
+380 (44) 344-21-96
Міський

Саморізи по металу і дереву

Саморізи по металу і дереву

Вже не один рік замість традиційних цвяхів використовують саморізи. Використання цих кріпильних елементів, дозволяє створювати міцні з'єднання. на ринку можна зустріти метизи цього типу, призначені для роботи з різними матеріалами. Заводи виробники виробники, що випускають саморізи, розташувалися по всьому світу.

В Україні добротні метизи можна придбати в нашому магазині "Метрекс".

Для чого придумані саморізи

Вироби цього типу використовують при з'єднанні деталей з деревини, металу, полімерів. крім цього їх застосовують для фіксації листів гіпсокартону. Незважаючи на те, що принцип фіксації деталей ідентичний, є деякі відмінності в конструкції саморізів, призначених для роботи з деревом та металом.

До речі, саморізи, використовувані для роботи з деревом можна застосовувати в роботі з виробами, виготовленими з деревних плит, ПВХ, гіпсокартону та ін

Особливості конструкції

Різницю між саморізами по дереву та металу можна оцінити візуально.

У кріплення, що використовується для роботи по металу, крок різьби менше, ніж у того, який застосовують для роботи по дереву.

Таке інженерне рішення тягне за собою зниження тертя, в процесі закручування. Є відмінності і в формі наконечника. У саморізів він загострений і має стріловидну форму. це дозволяє уникнути попереднього виготовлення отвори, в закріплюється деталі.

Але є випадки, коли без підготовки отвору не обійтися, наприклад, при установці саморіза з діаметром більше 4,5 мм деревина може розколотися. Крім параметрів різьби саморізи відрізняються формою головки, у кріплення, що використовується по дереву головка сформована так, що після загортання поверхню головки топиться в тілі деталі. після того, як її шпаклюють, вона стає непомітна.

Крім цього є головки шестигранної форми, для роботи з ними використовують спеціальні біти.

Для якісного вворачивания саморізів застосовують ручний електроінструмент.

Основні види

На будівельному ринку присутня кілька видів саморізів:

  1. Оцинковані.
  2. Жовтопассовані.
  3. Чорні фосфатовані.

Перші дві моделі відрізняються високою стійкістю до корозії, їх використовують там, де приховати не виходить саморізи з третьої категорії застосовують при роботах чорнового характеру. за заявою багатьох майстрів саморізи третьої категорії відрізняються міцністю. Для їх виробництва застосовують сталь марки С1022.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner